Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Baseny

Gdy marzy nam się wypoczynek nad ciepłą, błękitną wodą, nie musimy jechać nad jezioro lub w nadmorskie strony – zainstalowany w ogrodzie basen całoroczny sprawi, że na kąpiel lub opalanie możemy wybrać się kiedy tylko tego zapragniemy. Jeśli pozwala nam na to specyfika naszego przydomowego terenu, warto wygospodarować sobie miejsce na swoją własną pływalnię i cieszyć się relaksem, jaki nam zapewni - bez tłumu turystów, w ciszy i spokoju własnego podwórka.

Baseny ogrodowe występują w kilku wersjach różniących się od siebie wymiarami, a każdy z nich w zestawie podstawowym posiada system filtrujący, skimmer, dwie lampy LED i niezbędną armaturę. Można wybierać między wariantami w kolorze białym i niebieskim. Dostępne tu propozycje są ocieplane pianką PUR. Zestaw może być rozszerzony o kolejne elementy oświetlenia podwodnego, zestawy filtrujące czy też maszyny pływackie. Za dodatkową opłatą otrzymacie Państwo również zestawy armatury, chemię i sprzęt czyszczący oraz folię solaryczną.

Podkategorie

70 000,00 zł
Dostępny
Basen betonowy dostępny w rozmiarach;  6x3x1.5, 7x3x1.5, 8x3x1.5, 9x3x1.5, 10x3x1.5,  Cena ostateczna może różnić się od ceny w sklepie, prosimy o konsultacje z naszymi...
26 322,00 zł
Dostępny
Basen Wzmocniony 8,5x3,7x1,55 Możliwość domówienia opcji dodatkowych, prosimy o kontakt z naszymi ekspertami: 774 649 726 Cena ostateczna może różnić się od ceny w sklepie.
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij