Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Sól

Preparaty z bogatą zawartością jonów jodu, wapnia, bromu czy też magnezu pomagają w regeneracji, odżywaniu i nawilżaniu skóry naszego ciała. Kąpiele mineralne i kosmetyczne, hydromasaże, peelingi… - sól termalna ma wiele różnych zastosowań, a z jej właściwości chętnie korzystają klienci łaźni parowych, saun oraz salonów SPA, a także goście sanatoriów. Pod kontrolą specjalisty jest też wykorzystywana w kąpielach leczniczych, jako wspomożenie procesu leczenia rozmaitych dolegliwości. Przyjemny zapach preparatów pomaga zaś w zrelaksowaniu się.

Składniki dostępnych tu produktów kąpielowych pozyskiwane są ze złoża wód termalnych w Dębowcu.

Preparaty zmiękczające wodę

W naszym sklepie internetowym można również znaleźć produkty przeznaczone do uzdatniania wody, filtrów, zmiękczaczy do wody, a także do zmywarek. Dostępna u nas sól tabletkowa, jak i warzona, pozbawiona jest zanieczyszczeń mechanicznych i może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów zarówno w basenach przydomowych, jak i w dużych przedsiębiorstwach.

Subcategories

34,69 zł
Dostępny
Wysoce zmineralizowana naturalna sól peelingowa do sauny lub kąpieli pozyskana ze złoża wód termalnych w miejscowości Dębowiec wzbogacona o koncentrat z alg morskich i aromat.
21,16 zł
Dostępny
Wysoce zmineralizowana naturalna sól peelingowa do sauny lub kąpieli pozyskana ze złoża wód termalnych w miejscowości Dębowiec.
15,07 zł
Dostępny
Bogata w mikroelementy sól peelingowa do sauny i kąpieli warzona z solanki leczniczej wydobywanej w Polsce.
49,90 zł
Dostępny
 Sól tabletkowana ( 20 g) Opakowanie 25 kg
46,74 zł
Dostępny
Sól warzona. Opakowanie 25 kg.
19,66 zł
Dostępny
Bogata w mikroelementy sól kąpielowa warzona z solanki leczniczej wydobywanej w Dębowcu k/ Skoczowa. Opakowanie 1,2 kg.
26,90 zł
Dostępny
Już garść soli na wannę wody nawilży, ujędrni, odżywi i zregeneruje skórę.  Opakowanie 1 kg.
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij