Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Naturalne olejki 100%

249,00 zł
Dostępny
Rozprowadzanie zapachu z wykorzystaniem techniki ultradźwiękowej Działa nawet przez 21 godzin przy jednym napełnieniu. Praca przerywana
349,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Unikalny tryb oscylacyjny Aromat Swing™ Podświetlone ujście mgiełki, diody LED mogą być przyciemnione lub wyłączone. Tryb Interwałowy, maksymalnie do 54 godzin czasu pracy.

Naturalne olejki eteryczne to produkty otrzymywane z surowców roślinnych (kwiaty, liście, korzenie, ziele, drewno, gałązki, nasiona, owoce) przez destylację z parą wodną/wodą lub przez wyciskanie/odwirowywanie skórek owoców, głownie w przypadku olejków z owoców cytrusowych. Odpowiednio zastosowane olejki wpływają na stan psychiczny zarówno pośrednio poprzez poprawienie samopoczucia, jak i bezpośrednio, głównie przez oddziaływanie na zmysł węchu, ale także przez działanie substancji aktywnych wprowadzanych przez skórę.

Aromaterapia jest metodą medycyny naturalnej polegającą na stosowaniu naturalnych olejków eterycznych, wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) i poprzez skórę (masaż, kąpiel, kompres, kosmetyki, oliwki i maści lecznicze).

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij