Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Solanki/sól do inhalacji i kąpieli

Subcategories

19,99 zł
Dostępny
Skład chemiczny solanki charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją, właściwą dla produktów pochodzących z morza.  Opakowanie: 950 ml, 5l
16,00 zł
Dostępny
Morska sól z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych lub kompozycji zapachowych w zależności od zapachu.
34,69 zł
Dostępny
Wysoce zmineralizowana naturalna sól peelingowa do sauny lub kąpieli pozyskana ze złoża wód termalnych w miejscowości Dębowiec wzbogacona o koncentrat z alg morskich i aromat.
21,16 zł
Dostępny
Wysoce zmineralizowana naturalna sól peelingowa do sauny lub kąpieli pozyskana ze złoża wód termalnych w miejscowości Dębowiec.
15,07 zł
Dostępny
Bogata w mikroelementy sól peelingowa do sauny i kąpieli warzona z solanki leczniczej wydobywanej w Polsce.
24,00 zł
Dostępny
Bogata w mikroelementy sól kąpielowa warzona z solanki leczniczej wydobywanej w Dębowcu k/ Skoczowa. Opakowanie 1,2 kg.
34,50 zł
Dostępny
Już garść soli na wannę wody nawilży, ujędrni, odżywi i zregeneruje skórę.  Opakowanie 1 kg.
39,00 zł
Dostępny
Roztwór naturalnej soli ciechocińskiej Zawiera jony wapnia, magnezu oraz siarczanów w znacznych ilościach. Stężenie 3%
Solanki/sól do inhalacji i kąpieli Solanka Ciechocińska 5L Stężenie 5%
Obecnie brak na stanie
42,90 zł
Obecnie brak na stanie
Roztwór naturalnej soli ciechocińskiej Zawiera jony wapnia, magnezu oraz siarczanów w znacznych ilościach. Stężenie 5%
21,99 zł
Dostępny
Woda termalna bogata w mikroelementy do wykorzystania podczas leczniczych kąpieli.

By w pełni wykorzystać dobroczynne działanie na ludzki organizm soli termalnych, należy wiedzieć, jak we właściwy sposób przygotować kąpiele solankowe. Nie jest to trudne zadanie, a korzyści z relaksu we wzbogacanej wodzie są niezliczone.

Jakie sole do kąpieli  wybrać?

Sole termalne, jak na przykład jodowo-bromowa, nie tylko wspiera organizm w różnych schorzeniach, ale także działa pielęgnacyjnie na skórę. Nic dziwnego, że wykorzystuje się ją zarówno w uzdrowiskach, jak i w kosmetycznych SPA czy w hydromasażach. Wzbogacona woda zmiękcza skórę, odżywia ją i nawilża, pomaga także w głębokim oczyszczeniu.

By cieszyć się nie tylko odświeżeniem i nawilżeniem, ale także regenerującym działaniem, można wykorzystać sole do kąpieli z dodatkiem alg morskich. Po relaksie w wannie wody wzbogaconej francuskimi algami zredukowaniu ulega nadmiar tłuszczu, a mięśnie rozluźniają się, przez co całe ciało głęboko odpoczywa.

.

Kąpiele solankowe – dla kogo?

Dodanie soli termalnych do kąpieli to jeden ze sposobów na to, by nie dopuścić do przesuszania się skóry w czasie długiego moczenia się w wodzie. Kąpiel solankowa pomaga budować odporność, wspiera w leczeniu reumatyzmu i w chorobach dermatologicznych, oddychanie parą natomiast doskonale wpływa na gardło, krtań i skrzela. Dodatek solanki termalnej pozwoli wyrównać niedobory jodu w organizmie, co bezpośrednio przekłada się na usprawnienie komórkowego oddychania. Relaks we wzbogaconej o minerały wodzie uspokaja i wycisza, przez co solanki stają się doskonałym sprzymierzeńcem w walce ze stresem.

Zarówno sole do sauny, jak i sole termalne mają wspaniały wpływ na organizm człowieka – zarówno jeśli chodzi o jego zdrowie, jak i gdy mowa o stanie skóry. Warto dostarczyć sobie niezbędnych minerałów w czasie relaksu w jacuzzi!

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij