Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Witki suszone do aromaterapii

Subcategories

795,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo wysoka jakość ! NOWOŚĆ 2019 Dostępny z pokrywą.
35,00 zł
Dostępny
Ususzona witka brzozowa do wykonywania seansów typu "Bania".
35,00 zł
Dostępny
Suszone witki z dębu kanadyjskiego do wykonywania sensów w saunie typu "Bania".
35,00 zł
Dostępny
Jak stosować w saunie lub bani?  Zaleca się aby podczas kąpieli w saunie przytrzymywać witkę przy twarzy i wdychać aromat w czasie od 3 do 5 min. Witki także zaleca się...
59,00 zł
Dostępny
Młode liście konopi zbierane w sposób ręczny i suszone w sposób naturalny. Odmiana certyfikowana Pochodzenie: Polska Długość witek od 50-60cm Waga: ok170g...

Najwięksi wielbiciele kąpieli parowych w Europie – Finowie – nie wyobrażają sobie sesji bez smagania ciała! Dębowie witki do sauny, a także te wykonane z brzozy czy wierzby, służą do pobudzenia krążenia, przyspieszają także otwieranie porów, a więc wspierają procesy oczyszczania ciała. Spieszymy uspokoić osoby o wrażliwej skórze – gałązki są delikatne, więc smaganie nie boli.

Jakie znaczenie ma gatunek?

Proponujemy Państwu witki brzozowe, dębowe, eukaliptusowe i wierzbowe. Skąd tak duża różnorodność? Ponieważ to, z czego wykonane są wiązki, nie jest bez znaczenia. Eukaliptus wypełnia saunę aromatem, który doskonale wpływa na gardło, pomaga także w zwalczaniu infekcji. Brzoza, dzięki dużej zawartości witamin C i A, pomaga oczyszczać skórę i zmiękczać naskórek. Dębowe witki proponujemy w kilku wariantach, na przykład z dodatkiem klonu czy lipy. Biczowanie z ich pomocą nie tylko wprowadzi głębiej do ciała ciepło z sauny, ale także poprawią działanie układu nerwowego i stan skóry.

Żadna kąpiel parowa nie jest kompletna bez choćby krótkiej sesji smagania ciała. Dziesiątki zalet zdrowotnych, a także przyjemne pobudzenie mięśni podczas takiego „masażu” sprawią, że szybko właśnie ten element stanie się ulubioną częścią całego procesu oczyszczania ciała!

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij