Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Koagulacja wody basenowej

Subcategories

49,00 zł
Dostępny
Środek łączący drobne zanieczyszczenia w płatki do poprawy skuteczności działania filtrów. Opakowanie 1 kg.
16,80 zł
Dostępny
Wysoko skoncentrowany płynny środek do koagulacji wody basenowej. Środek łączący drobne zanieczyszczenia w płatki do poprawy skuteczności działania filtrów. Zawiera...
14,40 zł
Dostępny
Superkalgu Standard - płynny środek do koagulacji wody basenowej. Zawiera hydroksychlorek glinu do 5 %.

Dokładne wyczyszczenie zbiorników z bardzo drobnych zanieczyszczeń, przechodzących przez filtr, byłoby bardzo czasochłonne i w konsekwencji nieopłacalne, gdyby nie specjalne środki koagulacyjne.

Koagulacja jest procesem, podczas którego małe cząstki pewnego układu (np. takie jak np. zanieczyszczenia w zbiorniku), łączą się w większe struktury. Dzięki temu, cząstki takie mogą już być zatrzymywane, np. przez filtry. Koagulacja wody basenowej powinna być przeprowadzona relatywnie często, aby utrzymać właściwą czystość i usunąć wszelkie zabrudzenia – nawet bardzo małe i niewidoczne gołym okiem.

Aby proces przebiegł pomyślnie, musi być przeprowadzony w odpowiednich warunkach. Woda w zbiorniku musi mieć wartość pH najlepiej mieszczącą się w zakresie od 7,0 do 7,4. W takiej wodzie, oferowane produkty będą najbardziej wydajne i pomogą widocznie poprawiają filtrację. Aby uzyskać optymalne pH wody polecamy skorzystać z również przez nas oferowanych, specjalnych preparatów regulujących tą wartość.

W naszym asortymencie znajdują się rozmaite środki koagulacyjne. Posiadamy m.in. preparaty w płynie, które można bezpiecznie dozować poprzez skimmer (czyli element filtracji, który zbiera na swojej powierzchni wszelkie nieczystości) przy aktywnej pompie obiegowej. Oprócz tego, posiadamy preparaty w granulacie, które są tak samo wydajne niezależnie od temperatury. Część produktów zalecana jest jedynie do specjalnych filtrów piaskowych. Proponujemy te środki w pojemnikach różnej wielkości – od 1 kg do nawet 30 kg.

Preparaty Świetnie sprawdzą się w połączeniu z innymi środkami, które oferujemy – np. z produktami dezynfekującymi lub usuwającymi glony. Wybierz właściwy produkt, dzięki któremu utrzymasz w czystości każdy basen. W razie problemów z doborem prosimy o kontakt.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij