Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Walka z glonami

Subcategories

25,00 zł
Dostępny
Antyglon Środek zapobiegający rozwojowi glonów w basenach. Dostępne pojemności: 1 kg , 5 kg , 30 kg.
33,00 zł
Dostępny
Antyglon. Środek zapobiegający rozwojowi glonów w basenach. Dostępne pojemnosci: 1 kg , 5 kg , 30 kg.

Glony w basenie? Zastosuj preparaty antyglonowe i ciesz się krystalicznie czystą wodą

Jeśli posiadamy basen zewnętrzny, utrzymanie w nim krystalicznie czystej wody może stwarzać pewne problemy. W zbiorniku powstawać mogą zanieczyszczenia i glony, które skutecznie zniechęcą nas do kąpieli. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne preparaty ochronne oraz środki likwidujące różnorakie zanieczyszczenia, dzięki którym wypoczynek w ogrodowym basenie stanie się niczym niezmąconą przyjemnością.

Każdy basen wymaga bieżącej dezynfekcji wody - bez względu na to, jaki to typ basenu: stelażowy, betonowy, dmuchany, czy np. jacuzzi. Wśród metod dezynfekowania wody w basenie wyróżniane są przede wszystkim dwie metody: dezynfekcja wody aktywnym tlenem (chemią do basenu bez chloru) oraz metoda chlorowa.

Ochrona przed glonami i algami

Środki antyglonowe dostępne w naszym asortymencie skutecznie radzą sobie zarówno z zieleniejącą wodą, jak i osadem powstającym na ściankach i dnie basenu. Preparaty o obojętnym pH nie posiadają w swoim składzie chloru ani metali ciężkich, zatem można stosować je w różnych rodzajach basenów. Nie wytwarzają piany, a używane zgodnie z zaleceniami są w pełni bezpieczne dla skóry. Środki można zakupić w opakowaniach o różnej pojemności. Ponieważ zanieczyszczenia powodowane przez mikroorganizmy powstają bardzo szybko, zalecane jest korzystanie z preparatów od razu po napełnieniu basenu.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij