Złóż zamówienie do godziny 13:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Regulamin

 1. Sklep internetowy bassau.pl/sklep (zwany dalej sklepem) umożliwia nabywanie za pomocą sieci środków i produktów związanych z branżą basenową i spa
 2. Sklep jest prowadzony przez BASSAU Spółka z o. o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Prószkowie (46-060) przy ul. Daszyńskiego 15, NIP: 9910507924 Regon 366071924 (zwany dalej Administratorem), info@bassau.pl tel /fax 77 4649674 tel 77 4649726 .
 3. Sklep umożliwia Kupującym zawarcie z Administratorem umowy odpłatnego nabycia
  (zakupu ) oferowanych towarów.
 4. Zamówienia na produkty przyjmowane są 24/dobę przy użyciu maila. formularza na stronie
  oraz innych sposobów podanych w dziale kontakt
 5. Dokonując zakupu, Kupujący wyraża zgodę na natychmiastową realizację umowy – dostawę zamówionego towaru niezwłocznie po otrzymaniu płatności przez Administratora . Czas realizacji zamówienia przez bassau.pl/sklep to maksymalnie 14 dni roboczych,po otrzymaniu płatności.
  Produkty wysyłamy kurierem na adres podany podczas składania zamówienia
 6. Dokonanie Zakupu wymaga podania przez Kupującego danych osobowych. W takim wypadku zbierane dane służą jedynie do obsługi transakcji. Kupujący podając dane osobowe w trakcie procesu Zakupu potwierdza, iż dane te są zgodne z prawdą. Jeżeli klient wyrazi zgodę poprzez wpisanie się na listę subskrybentów będzie otrzymywał "newsletter" na podany przez siebie adres e-mailowy. W każdej chwili jest możliwa rezygnacja z usługi newslettera. Kupujący ma prawo wglądu w dane, ich uaktualniania lub usuwania poprzez kontakt pocztą lub pocztą elektroniczną z Administratorem pod adresami podanymi w pkt. 2 Regulaminu. Dokonując Zakupu Kupujący wyraża zgodę na wystawienierachunku bez podpisu.
 7. Wszystkie podane ceny są cenami zawierającymi podatek VAT i są prezentowane w polskich złotych. Cenami wiążącymi są ceny podane na stronach produktów w dniu złożenia zamówienia.
 8. Zawartość strony w domenie bassau.pl/sklep oraz nazwa domeny podlega ochronie prawnej Prawa do zawartych w sklepie materiałów i plików tworzących sklep przysługują P.P.U.H. Bassau i nie mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie w tym jako element innych stron WWW
 9. Kupujący ma prawo zgłosić reklamację pocztą elektroniczną lub na adresy podane w pkt.2 regulaminu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od złożenia
 10. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r O prawach konsumenta ( art. 27 ) Kupujący ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podania przyczyn i ponoszenia kosztów za wyjątkiem kosztów zwrotu towaru (np. przesyłki kurierskiej)

  Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej

  Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną. Jednocześnie informujemy że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.”

  Prawo do zwrotu bez podania przyczyny nie dotyczy tzw. produktów personalizowanych czyli takich, które są wykonywane na specjalne życzenie klienta (np. produktów z naklejonymi specjalnymi etykietkami z logo klienta).

 11. Administrator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności w razie zmiany przepisów prawa, zasad funkcjonowania sieci Internet lub znacznych zmian sytuacji rynkowej. O planowanej zmianie Administrator poinformuje na stronach internetowych Sklepu z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszelkie zakupy, których realizacja rozpoczęła się przed wejściem w życie nowego Regulaminu będą realizowane według zasad poprzedniej wersji Regulaminu.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij