Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Przewóz materiałów niebezpiecznych ADR

Od 2003 roku każda firma, w ofercie której znajduje się przewóz towarów niebezpiecznych musi współpracować z doradcą ds. bezpieczeństwa, który zobowiązany jest do kontroli standardów panujących u przewoźnika ADR i wprowadzania odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Są one określone przez międzynarodową konwencję dot. drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych. Obowiązujące w 50 krajach postanowienia ściśle regulują sposób i warunki, w jakich przebiega transport materiałów niebezpiecznych.

Do materiałów niebezpiecznych zaliczamy między innymi przedmioty wybuchowe, gazy, stałe i ciekłe materiały zapalne, trujące, zakaźne, promieniotwórcze, żrące oraz przedmioty i materiały niebezpieczne. Nasza firma spełnia wszystkie wymagania i nakazy nałożone przez konwencję odnośnie przewozu ADR – ich celem jest ograniczenie do minimum lub wyeliminowanie ryzyka wypadku podczas samochodowego transportu ADR.

Ładowność naszego samochodu ciężarowego wynosi 14 ton. Pojazd wyposażony jest w windy załadunkowe, chłodnie i wózki widłowe do rozładunku bagażu. Dzięki temu wyposażeniu możemy zagwarantować naszym klientom, że zarówno załadunek oraz przewóz ADR, jak i rozładunek przebiegają z wymaganą ostrożnością.

O bezpieczny i skuteczny transport samochodowy ADR dbają nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy. Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach, dzięki czemu zarówno klienci i my, jak również pozostali uczestnicy ruchu drogowego mają pewność, że poszczególne przesyłki są prawidłowo oznakowane wg zasad klasyfikacji materiałów oraz że samochodowy transport ADR zarówno pod względem warunków, jak i sposobu przebiega profesjonalnie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij