Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Regulamin

1. Sklep internetowy bassau.pl (zwany dalej sklepem) umożliwia nabywanie za pomocą sieci środków i produktów związanych z branżą basenową i spa.

2. Sklep jest prowadzony przez Bassau Rawza Spółka Komandytowa z siedzibą w Prószkowie (46-060) przy ul. Daszyńskiego 15, NIP: 9910507924 Regon 366071924 (zwany dalej Administratorem), info@bassau.pl tel /fax 77 4649674 tel. 77 4649726.

3. Sklep umożliwia Kupującym zawarcie z Administratorem umowy odpłatnego nabycia (zakupu) oferowanych towarów.

4. Zamówienia na produkty przyjmowane są 24/dobę przy użyciu maila i formularza na stronie oraz innych sposobów podanych w dziale kontakt.

5. Dokonując zakupu, Kupujący wyraża zgodę na natychmiastową realizację umowy – dostawę zamówionego towaru niezwłocznie po otrzymaniu płatności przez Administratora.
Czas realizacji zamówienia przez bassau.pl to maksymalnie 14 dni roboczych, po otrzymaniu płatności. Produkty wysyłamy kurierem na adres podany podczas składania zamówienia.

6. Dokonanie Zakupu wymaga podania przez Kupującego danych osobowych. W takim wypadku zbierane dane służą jedynie do obsługi transakcji. Kupujący podając dane osobowe w trakcie procesu zakupu potwierdza, iż dane te są zgodne z prawdą. Jeżeli klient wyrazi zgodę poprzez wpisanie się na listę subskrybentów będzie otrzymywał "newsletter" na podany przez siebie adres e-mailowy. W każdej chwili jest możliwa rezygnacja z usługi newsletteru. Kupujący ma prawo wglądu w dane, ich uaktualniania lub usuwania poprzez kontakt pocztą lub pocztą elektroniczną z Administratorem pod adresami podanymi w pkt. 2 Regulaminu. Dokonując Zakupu Kupujący wyraża zgodę na wystawienie rachunku bez podpisu.

7. Wszystkie podane ceny są cenami zawierającymi podatek VAT i są prezentowane w polskich złotych. Cenami wiążącymi są ceny podane na stronach produktów w dniu złożenia zamówienia.

8. Zawartość strony w domenie bassau.pl oraz nazwa domeny podlega ochronie prawnej prawa do zawartych w sklepie materiałów i plików tworzących sklep przysługują PPUH Bassau i nie mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie w tym jako element innych stron WWW.

9. Kupujący ma prawo zgłosić reklamację pocztą elektroniczną lub na adresy podane w pkt.2 regulaminu. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od złożenia zamówienia.

10. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r O prawach konsumenta (art. 27) Kupujący ma prawo w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podania przyczyn i ponoszenia kosztów za wyjątkiem kosztów zwrotu towaru (np. przesyłki kurierskiej).

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej.

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną. Jednocześnie informujemy że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.”
Prawo do zwrotu bez podania przyczyny nie dotyczy tzw. produktów spersonalizowanych czyli takich, które są wykonywane na specjalne życzenie klienta (np. produktów z naklejonymi specjalnymi etykietkami z logo klienta).

11. Administrator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności w razie zmiany przepisów prawa, zasad funkcjonowania sieci Internet lub znacznych zmian sytuacji rynkowej. O planowanej zmianie Administrator poinformuje na stronach internetowych Sklepu z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszelkie zakupy, których realizacja rozpoczęła się przed wejściem w życie nowego Regulaminu będą realizowane według zasad poprzedniej wersji Regulaminu.

12. operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij