Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Kalwax 20
Kalwax 20
Kalwax 20

Kalwax 20

30,00 zł

(15,00 zł 100 ml)

Brutto
Olej ochronny w sprayu Kalvax 20 Olejek z dodatkiem wosku pszczelego do impregnacji ław i oparć Opakowanie 200 ml, 600 ml.
Dostępny
pojemność :
Złóż zamówienie w ciągu 05h 20m 47s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Naturalny Specjalistyczny olejek do drewna stworzony na bazie olejów naturalnych i wosku pszczelego - jako naturalnego środka bakteriobójczego i antygrzybicznego.

Przywraca właściwy poziom nawilżania, uelastycznia i zapobiega wysuszaniu drewna. Tworzy powłokę ochronną, która zabezpiecza przed działaniem wilgoci i wchłanianiu przez drewno osadów mineralnych z potu oraz innych zabrudzeń.

Nakładanie oleju przy użyciu ciśnienia pozwala na głęboką penetrację drewna. Odpowiedni do stosowania na powierzchnie wewnętrzne takie jak: ławy, oparcia, zagłówki, leżaki w saunie, powierzchnie płyt jak i również ściany i sufity (do ścian i sufitów polecamy preparat KALWAX 40 ).

SPOSÓB UŻYCIA:

Na wyczyszczony element nanieść KALWAX 20. Odczekać 10 minut. Nadmiar oleju wytrzeć przy użyciu szmatki lub ręcznika papierowego.

Częstotliwość stosowania: w zależności od intensywności korzystania z sauny zaleca się stosowanie preparatu raz na 1-2 miesiące.

Łatwy i skuteczny w użyciu. Preparat w formie SPRAYU pozwala dotrzeć do każdego zakątka sauny bez potrzeby jej rozkręcania.

Opakowanie 200 ml Wydajność: 4 – 8 m2 w zależności od grubości nakładanej warstwy.

Opakowanie 600 ml Wydajność: do 29 m2 w zależności od grubości nakładanej warstwy.

Poj. 200 ml, 600 ml

JAK PRZYWRÓCIĆ CZYSTOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ W SAUNIE:

1. Dobrze odkurz podłogę, ściany oraz ławy w saunie.

2. Wszelkie zabrudzenia drewna wynikające z użytkowania zeszlifuj papierem ściernym i dokładnie usuń opiłki drewna powstałe w skutek szlifowania.

3. Dokładnie wyczyść powierzchnię pod piecem, gdzie wypadają drobinki przepalonych kamieni wraz z wodą co powoduje pylenie w całej kabinie.

4. Odkurzone powierzchnie (ściany, ławy, podłogę) można przemyć środkiem czyszcząco-dezynfekującym.

5. Poczekaj aż środek wyschnie (należy przemywać dozując wodę z umiarem aby nie namoczyć zbytnio drewna) aby przyspieszyć proces schnięcia możemy włączyć piec w saunie.

6. Po upewnieniu się iż sauna dobrze wyschła nanieś na ławy, oparcia i zagłówki preparat KALWAX 20, a na ściany i sufit preparat KALWAX 40.

7. Odczekaj 10 minut.

8. Wytrzyj do sucha miękką szmatką lub papierowym ręcznikiem pozostałości preparatów z impregnowanych powierzchni.

9. Jeśli zachodzi taka potrzeba czynność można powtórzyć.

10. Pamiętaj!!! Zawsze korzystaj w saunie z ręcznika (rozłożony na ławie wchłania nasz pot co nie powoduje przebarwień drewna i jest higieniczne). Jakakolwiek impregnacja drewna – mimo iż zwiększa żywotność oraz estetykę sauny – zawsze w jakimś stopniu przyspiesza proces ciemnienia drewna!

Szczegółowe referencje

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij