Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
CHLOR-STAB Podchloryn Sodu Stabilizowany

CHLOR-STAB Podchloryn Sodu Stabilizowany

139,00 zł

(5,29 zł 1 kg)

Brutto
Podchlorynu sodu Stabilizowany - roztwór podchlorynu sodowego z dodatkiem specjalnego stabilizatora, który przedłuża okres jego przydatności i zapobiega zapychaniu się przewodów dozujących. Dostępne pojemności: 7 kg / 25 kg / 35 kg
Dostępny
pojemność :

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Podchloryn sodu ze stabilizatorem o przedłużonym okresie przydatności. Roztwór ogranicza zapychanie przewodów dozujących i nie działa agresywnie na inne tworzywa. Służy do dezynfekowania powierzchni, wody pitnej i basenowej. Okres przydatności: 6 miesięcy od daty produkcji

Zastosowanie: 
• Chlorowanie wody basenowej: należy dozować preparat bezpośrednio z pojemnika lub kanistrów przy użyciu pompy dozującej. Pilnować i korygować odczyn wody basenowej do wartości pH 7,0 - 7,6. Utrzymywać zawartość wolnego chloru na poziomie co najmniej 600 ppm. Przed udostępnieniem zaleca się aby zawartość chloru wolnego w niecce basenowej była zawarta w przedziale 0,3 – 0,6 mg/l.

• Dezynfekcja wody pitnej: dozowanie pompą i stacją pomiarowo-regulacyjną, bezpośrednio z pojemnika do stężenia 0,3 mg/l wolnego chloru w wodzie; zgodnie z Rozporządzeniem MZ dotyczącym wody przeznaczonej do spożycia.

• Dezynfekcja powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt: przed użyciem umyć powierzchnię. Stosować tylko w miejscach odpornych na działanie alkaliów, w pomieszczeniach wentylowanych. Stężenie 0,3 % w temp. 20 stopni C:
• 5 minut – bakterie
• 15 minut – grzyby

Po oczyszczaniu powierzchni, pomieszczenie przewietrzyć aż zniknie zapach chloru. Po wymaganym czasie obszar spłukać wodą pitną.

Ostrożność:
- przechowywać pod zamknięciem, chronić przed dziećmi,  
- zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody,  
- chronić drogi oddechowe,
- w razie wypadku lub złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem, 
- nie mieszać z kwasami.  

Gramatura: 7kg / 25 kg / 35 kg. 
Ważność: 6 miesięcy. 
Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 4587/2011.

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij