CHLOR-STAB Podchloryn Sodu Stabilizowany
CHLOR-STAB Podchloryn Sodu Stabilizowany

CHLOR-STAB WIRUSY (koncentrat)

130,26 zł
Brutto
Do dezynfekcji powierzchni. Dostępne pojemności:  25 kg / 35 kg
pojemność :
Drukuj

Ocena :  

Add to Wishlist

Przeznaczenie produktu:

Płyn, produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, podłóg, ścian, okien, wyposażenia i mebli, blatów zarówno mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Po dezynfekcji przewentylować pomieszczenie do zaniku duszącego zapachu. Po wymaganym czasie dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą o jakości wody pitnej. Preparat stosować tylko na powierzchnie odporne na działania alkaliów. Stosować środki ochrony osobistej rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy, zamknięte obuwie. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Do użytku profesjonalnego.

Stosowanie:

Dezynfekcja powierzchni mających kontakt z żywnością i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością:
Przed dezynfekcją powierzchnię umyć. Preparat stosować tylko i wyłącznie na powierzchniach odpornych na działanie alkaliów. Produkt działa w stężeniu 0,3 % w temperaturze 20C w czasie 5 minut (bakterie) oraz 15 minut (grzyby). Po zakończonej dezynfekcji pomieszczenie należy przewietrzyć do zaniku drażniącego zapachu chloru. Po wymaganym czasie dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą o jakości wody pitnej.

Preparat wykazuje działanie wirusobójcze na czyszczonych powierzchniach w stężeniu 3%. W celu osiągnięcia takiego efektu należy na dezynfekowaną powierzchnię nanieść roztwór roboczy zawierający 30 g preparatu na 1 l wody. Efekt wirusobójczy uzyskujemy po 5 minutach. Po zakończonej dezynfekcji pomieszczenie należy przewietrzyć do zaniku drażniącego zapachu chloru. Po wymaganym czasie dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą o jakości wody pitnej. Stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych, w razie nieodpowiedniej wentylacji stosować ochronę dróg oddechowych. Przy stałym narażeniu na działanie roztworu roboczego stosować stężenie do 0,05 %. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przechowywać w chłodnym, wentylowanym miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Substancja czynna : aktywny chlor uwalniany z podchlorynu sodu 15g / 100g, WE: 231-668-3, CAS: 7681-52-9.


Gramatura: 25 kg / 35 kg.  
Ważność: 6 miesięcy. 
Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr PB/0586/TP/2020 -do pobrania poniżej.

Szczegółowe referencje

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij