Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Dezynfekcja-środki do zwalczania koronawirusa

Subcategories

22,00 zł
Dostępny
Zawartość alkoholu/Etanol 80 g/100 g                                                                                                 Wersje zapachowe: neutralna,...
139,00 zł
Dostępny
Podchlorynu sodu Stabilizowany - roztwór podchlorynu sodowego z dodatkiem specjalnego stabilizatora, który przedłuża okres jego przydatności i zapobiega zapychaniu się...
810,00 zł
Dostępny
Środek dezynfekujący. Dostępne opakowanie: 1kg / 5kg / 30kg.
374,37 zł
Dostępny
Do dezynfekcji stóp. Dostępne opakowanie: 6l.

Dbanie o higienę jest bardzo ważne szczególnie w miejscach, w których przebywa dużo osób, a także tam gdzie ze względu na panujące warunki bakterie intensywniej się rozwijają.

W naszym sklepie znajdziecie środki do dezynfekcji basenu, które mogą być wykorzystywane zarówno w przydomowych zbiornikach, jak i na ogólnodostępnych pływalniach.

Oferujemy środek Desofect Forte, który doskonale sprawdzi się do oczyszczania różnego rodzaju powierzchni przy zbiornikach kąpielowych, a także do mycia urządzeń sanitarnych.

Dzięki temu, że działa on bakteriobójczo oraz grzybobójczo pozwoli Ci odpowiednio zabezpieczyć wybrane powierzchnie. Dezynfekcja basenu nigdy nie była tak prosta, preparat ten nie wymaga spłukiwania.

Dostępna w naszym asortymencie chemia do dezynfekcji basenu to również preparat przeciwgrzybiczny Laudamonium. Najczęściej stosuje się go w obiektach sportowych, pływalniach, ale także szatniach, gabinetach kosmetycznych i wielu innych miejscach, w których klienci mogą być narażeni na kontakt z zarazkami.

Laudamonium można używać do mycia powierzchni drewnianych, akrylowych, ale także mycia rąk oraz ciała. Jego zastosowanie ma na celu przeciwdziałanie przenoszeniu się różnego rodzaju bakterii i grzybów.

Dezynfekcja basenu jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku zbiorników z podgrzewaną wodą, która ze względu na swoją temperaturę staje się idealnym miejscem, sprzyjającym rozwojowi mikroorganizmów. To właśnie one stanowią największe zagrożenie dla człowieka, przenikając przez skórę najczęściej wywołują różnego rodzaju infekcje i stany zapalne.

Dostępne w naszym sklepie środki bakteriobójcze zostały wyprodukowane tak, aby jak najskuteczniej usuwać niebezpieczne dla człowieka bakterie i grzyby. Jednocześnie są bezpiecznie dla zdrowia i nie wywołują podrażnień.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij