Złóż zamówienie do godziny 13:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Olejek kawa yuzu

27,16 zł
Brutto
Coffea arabica/Citrus Junos.  Mieszanka 2 olejków eterycznych: japońskiego owocu Yuzu (wytłaczany na zimno ze skórek) i kawy arabskiej (destylowany z parą wodną z palonych ziaren kawy).
Dostępny
pojemność :
Złóż zamówienie w ciągu 07h 44m 51s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Olejek z kawy arabskiej charakteryzuje się mocnym aromatem świeżo mielonej kawy. Jest doskonałym przeciwutleniaczem. Jest uważany za skuteczny środek do zwalczania cellulitu.

Działanie: stymulujące, wzmacniające, przeciwutleniające.

Yuzu to egzotyczny i bardzo ceniony owoc z Dalekiego Wschodu zwany czasem grejpfrutem japońskim. O silnym aromacie i smaku kwaśno-cierpkim, przypominającym połączenie limonki, mandarynki i grejpfruta.

Działanie: relaksujące, uspokajające, poprawiające nastrój.

NASZE WSKAZÓWKI !!!

Naturalne olejki eteryczne to produkty bardzo stężone oraz nierozpuszczalne w wodzie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad jak z nich korzystać w saunie suchej aby uniknąć spalenia olejków:

  1. Stosuj olejki eteryczne z przekonaniem o ich leczniczych właściwościach, czerpiąc przy tym przyjemność z piękna ich zapachów.

  2. Nie stosuj olejków bezpośrednio na rozgrzane kamienie w saunie.

  3. Ostrożnie dozuj olejki zapachowe. Lepiej dać mniej kropel niż przesadzić. Zawsze dostosuj ilość kropel do wielkości sauny.

  4. Najlepiej użyj kulki z kruszonego lodu z przygotowanym wcześniej olejkiem na jej górze. Lód schłodzi kamienie i ochroni olejek przed gorącymi kamieniami.

  5. Jeżeli nie posiadasz kruszonego lodu bardzo dokładnie wymieszaj olejek w gorącej wodzie i wylej na schłodzone wcześniej kamienie.

Szczegółowe referencje

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij