Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Kamienie do sauny LARVIKITT

69,00 zł
55,20 zł 69,00 zł
Brutto
Kamienie magmowe Larvikitt do zastosowania w saunowych piecach elektrycznych, gazowych lub opalanych drewnem. Wysoka jakość oraz właściwości fizyczne kamieni zapewniają odpowiednią temperaturę w saunie. Kraj pochodzenia: Norwegia.
Dostępny
średnica :
Złóż zamówienie w ciągu 04h 49m 44s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Charakterystyczną cechą kamieni jest zawartość miniaturowych kryształków skalenia, które odbijają światło i robią niesamowity efekt na piecu w saunie.

Dodatkowym atutem tych kamieni jest ich "żywotność" i dłuższa zdolność oddawania ciepła w saunie w porównaniu ze standardowymi kamieniami do sauny.

Kamienie magmowe Larvikitt do zastosowania w saunowych piecach elektrycznych, gazowych lub opalanych drewnem. Wysoka jakość oraz właściwości fizyczne kamieni zapewniają odpowiednią temperaturę w saunie.

Larvikitt to minerał pochodzący z Norwegii i zwany jest czasami labradorytem norweskim lub norweskim kamieniem księżycowym. Jego skład jest niejednorodny. Występuje w różnych kolorach i odcieniach – od jasnego błękitu, poprzez ciemne błękity i zielenie aż po czerń.

Dzięki wyjątkowym walorom dekoracyjnym minerał ten jest szeroko wykorzystywany przy ekskluzywnych wykończeniach wnętrz, a w miejscowości Larvik w Norwegii ozdabia się tym kamieniem także fasady domów. Ze względu na swój urok larvikitt wykorzystywany jest także szeroko w branży biżuteryjnej. Artyści biżuteryjni wykorzystują larvikitt do tworzenia efektownych naszyjników, bransolet oraz kolczyków. 

Kamienie nadają się do polewania wodą z olejkami eterycznymi.

Przed umieszczeniem kamieni na piecu należy opłukać je w zimnej wodzie, w celu usunięcia resztek naturalnego osadu.

Waga opakowania: 20kg.

Dostępne wielkości kamieni:

- 5 -10 cm

- 10 - 15 cm

- powyżej 15 cm (dostępne na specjalne zamówienie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy podany w zakładce kontakt).

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij