Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Dolphin Supreme M4 PRO
Dolphin Supreme M4 PRO

Dolphin Supreme M400

6 899,00 zł
Brutto
Przeznaczony do basenów o długości do 15 m. Najnowsza wersja odkurzacza Supreme M4 Pro posiada teraz możliwość ręcznego sterowania za pomocą smartfona lub tabletu.
Obecnie brak na stanie

Złóż zamówienie w ciągu 02h 28m 57s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ocena :  

Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Przeznaczony do basenów o długości do 15 m. Efektywnie czyści dno,ściany i linię wodną basenu.Posiada teraz możliwość ręcznego sterowania za pomocą smartfona/tabletu. Posiada wygodny dostęp do wkładów filtracyjnych od góry oraz dodatkową aktywną szczotkę od dołu która zapobiega odkładaniu się skupisk bakterii i glonów na czyszczonych powierzchniach. Przewód pływający o długości 18 m posiada obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu. Pdwójny zespół napędowy Dynamic z systemem żyroskopowym zapewnia wyjątkową manewrowość i skuteczność czyszczenia.W standardzie dwa rodzaje filtrów: zgrubny i dokładny. Technologia DIY -prosta konstrukcja ułatwia przeglądy odkurzacza.

Standardowo wyposażony w uniwersalne szczotki CB, nowy zasilacz cyfrowy -230 VAC/30VDC impulsowy ze sterowaniem cyfrowym,IP 54, ze wskaźnikiem brudnego filtra  oraz zwłoką włączenia okurzacza ( 1  i 2 godź.)  i wózek.

Cykl czyszczenia-2,5 h.

Wydajność pompy 17 m3/godz.

Masa-11 kg.

Długość przewodu-18 m.

Dokładność filtrowania-50/100 μm.

Pobór mocy-100 W.

Gwarancja-3 lata.

https://www.youtube.com/watch?v=dElFvoBgkeI

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij