Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Olejek Peru
Olejek Peru
Olejek Peru

Olejek Peru

23,01 zł
Brutto
Myroxylon Pereirae Pochodzenie: Francja Olejek otrzymywany poprzez destylację z parą wodną oleożywicy (balsamu peruwiańskiego)
Dostępny
pojemność :
Złóż zamówienie w ciągu 12h 57m 49s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Olejek Peru powstaje z balsamu peruwiańskiego, który pozyskiwany jest poprzez nacięcie kory drzewa rosnącego w Ameryce Południowej (Peru, Salwador).

Zapach: trwała nuta dolna, balsamiczny, słodki z nutami pudrowe-korzennymi.

NASZE WSKAZÓWKI !!!

Naturalne olejki eteryczne to produkty bardzo stężone oraz nierozpuszczalne w wodzie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad jak z nich korzystać w saunie suchej aby uniknąć spalenia olejków:

  1. Stosuj olejki eteryczne z przekonaniem o ich leczniczych właściwościach, czerpiąc przy tym przyjemność z piękna ich zapachów.

  2. Nie stosuj olejków bezpośrednio na rozgrzane kamienie w saunie.

  3. Ostrożnie dozuj olejki zapachowe. Lepiej dać mniej kropel niż przesadzić. Zawsze dostosuj ilość kropel do wielkości sauny.

  4. Najlepiej użyj kulki z kruszonego lodu z przygotowanym wcześniej olejkiem na jej górze. Lód schłodzi kamienie i ochroni olejek przed gorącymi kamieniami.

  5. Jeżeli nie posiadasz kruszonego lodu bardzo dokładnie wymieszaj olejek w gorącej wodzie i wylej na schłodzone wcześniej kamienie.

Szczegółowe referencje

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij