Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Muzyka relaksacyjna

Subcategories

99,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakiet SPA i Wellness - S3 Masaż. Free Music Records to szeroka kolekcja profesjonalnej muzyki tła dostosowanej do odtwarzania w lokalach użytkowych bez ponoszenia...
99,00 zł
Dostępny
Pakiet SPA i Wellness - S7 Uroda. Free Music Records to szeroka kolekcja profesjonalnej muzyki tła dostosowanej do odtwarzania w lokalach użytkowych bez ponoszenia...

Poczucie przyjemnego odprężenia, którego doświadczamy w saunach, może być odpowiednio spotęgowane, dzięki działaniu spokojnych, rytmicznych dźwięków. Muzyka relaksacyjna jest stosowana w bardzo wielu saunach hotelowych, obiektach odnowy biologicznej, salonach urody, ośrodkach SPA i Welness oraz w saunach prywatnych. Świetnie sprawdza się również w sesjach masażu lub medytacji czy podczas zabiegów kosmetycznych.

W naszym sklepie oferujemy wybór wielu różnych płyt z odprężającymi, spokojnymi utworami i dźwiękami. Polecana przez nas muzyka do sauny jest oryginalna i posiada właściwe zaświadczenia, dzięki którym może być po zakupie odtwarzana w każdym obiekcie i przez dowolny okres. Utwory są wysokiej jakości, mają stałą głośność i w zależności od płyty, mają różne tempa.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz płyty z przyjemnymi, relaksującymi dźwiękami, które korzystnie wpłyną na samopoczucie i odprężenie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij