Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Wyposażenie saun

89,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Masażer lodowy do wykonywania rytuału masażu lodem lub schładzania ciała po wyjściu z sauny.
16,00 zł
Dostępny
Morska sól z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych lub kompozycji zapachowych w zależności od zapachu.

Sauny zapewniają odpowiednie warunki do wypoczynku i dbałości o ciało, gdy mają specjalne wyposażenie do kontrolowania temperatury i wilgotności. Urządzenia pomiarowe utrzymują temperaturę powietrza na poziomie od 45 do 90 stopni C w zależności od rodzaju sauny. W saunach fińskich temperatura oscyluje wokół 90 stopni C, a wilgotność wynosi jedynie 10-15%. W przypadku łaźni parowych wilgotność wynosi 100%, natomiast temperatura ok. 45 stopni C. Bez urządzeń pomiarowych w saunach nie można utrzymać warunków, które zapewniają maksymalne korzyści zdrowotne z saunowania.

Wyposażenie saun to również specjalne oświetlenie. Dzięki niemu w saunie panuje intymny półmrok, a użytkownicy czują się swobodniej i lepiej się relaksują. Delikatne, rozproszone światła sprzyjają głębszemu odprężeniu. W saunach można montować lampy o ciepłym świetle białym lub żółtym, jak również światła kolorowe, które tworzą oryginalną atmosferę.

Naczynia i olejki do aromaterapii

Saunowanie połączone z aromaterapią to doskonały sposób na wprowadzenie ciała i umysłu w stan głębokiego odprężenia. Aromaterapia w zależności od użytych olejków eterycznych sprzyja relaksowi, wyciszeniu, spokojnemu zasypianiu, pobudzeniu lub podniesieniu odporności organizmu. Wyposażenie saun obejmuje koncentraty zapachowe, naturalne olejki eteryczne i sole zapachowe. Można używać ich w saunach suchych i mokrych. Dodatkowo oferta obejmuje cebrzyki, dyfuzory i ceramiczne misy, które umożliwiają wypuszczenie dowolnego aromatu i wypełnienie nim całej sauny.

Wyposażenie do saun to również naczynia i akcesoria, które służą saunamistrzom. Mistrzowie ceremonii saunowania wykorzystują je podczas seansów zapachowych, które zapewniają uczestnikom wyjątkowe doznania dla wszystkich zmysłów. Dla uczestników ceremonii można przygotować również specjalną odzież i akcesoria do sauny: czapki, szlafroki i wachlarze, które zwiększą komfort w trakcie ceremonii.

Kamienie do saun

Kamienie do saun to efektowny element wyposażenia, który pełni funkcję grzewczą i dekoracyjną. Kamienie utrzymują wysoką temperaturę i ograniczają utratę ciepła. Jednocześnie ich umieszczenie w saunie sprawia, że pomieszczenie jest klimatyczne. Przebywanie w nim sprzyja głębszemu odprężeniu dzięki stymulacji wielu zmysłów jednocześnie. Kamienie dodatkowo umożliwiają szybkie podniesienie poziomu wilgotności poprzez ich polanie wodą lub rozcieńczonym koncentratem zapachowym.

Wiadra prysznicowe do strefy chłodzenia

Saunowanie służy hartowaniu organizmu i usuwaniu toksyn, dlatego po wyjściu z sauny należy schłodzić ciało zimną wodą. Wiadra prysznicowe prezentują się stylowo i zastępują klasyczne prysznice. Dodatkowo umożliwiają błyskawiczne obniżenie temperatury ciała oraz spłukanie potu, z którym organizm wydala produkty przemiany materii. Wiadra prysznicowe można montować w saunach wewnętrznych oraz na zewnątrz przed saunarium umieszczonym w ogrodzie. Dzięki nim można zrezygnować z montowania zwykłych pryszniców i tworzenia basenów w strefie schładzania.

Od cebrzyków i chochli, przez naczynia do aromaterapii, aż po półki, wieszaki, a nawet oświetlenie – w naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksowe wyposażenie do sauny parowej, jak i suchej. Prowadzisz punkt SPA, a może posiadasz strefę relaksu w swoim własnym domu? U nas zaopatrzysz się we wszystkie akcesoria, które zwiększą komfort i wrażenia z seansu. Poznaj pełną ofertę i zamów wybrane artykuły!

Wytwarzanie pary i inhalacja olejków

Wśród elementów wyposażenia saun nie mogło zabraknąć drewnianych cebrzyków, kamieni łupanych i magmowych, a także chochli do polewania ich wodą. Jeśli panujesz połączenie seansu z aromaterapią, wybierz przeznaczone do niej naczynia ceramiczne. Oferujemy akcesoria o różnej wielkości i pojemności. Wiadro prysznicowe wykorzystasz zaś po wyjściu z seansu. Służy do gromadzenia chłodnej wody, którą polejemy ciało, zmywając w ten sposób z siebie pot, a jednocześnie hartując nasz organizm.

Bezpieczny seans w przyjemnych warunkach

W naszym sklepie znajdziesz również takie elementy wyposażenia, jak urządzenia pomiarowe oraz środki czyszczące. Z pomocą klepsydr do sauny w łatwy sposób odmierzysz czas seansu, a dzięki higrometrowi sprawdzisz poziom wilgotności. Dzięki preparatom czyszczącym i konserwującym zadbasz z kolei o świetny wygląd strefy relaksu. Oferujemy ponadto specjalne oświetlenie oraz głośniki do sauny, a także szereg akcesoriów dla użytkowników: podgłówki, półki oraz wieszaki na rzeczy osobiste. Zamów wyposażenie do punktów SPA w sklepie internetowym Bassau!

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij