Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Cebrzyki i chochle

Subcategories

199,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
ZESTAW DO SAUNY / CEBER + CHOCHLA fińskiej firmy RENTO.
795,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo wysoka jakość ! NOWOŚĆ 2019 Dostępny z pokrywą.
310,00 zł
Dostępny
Cebrzyk aluminiowy 5L w kolorze miedzianym z bambusowym uchwytem.
145,00 zł
Dostępny
Cebrzyk drewniany Harvia z plastikowym wkładem 4L.
49,00 zł
Dostępny
Drewniana chochla o długości 40 cm.
59,00 zł
Dostępny
Drewniana chochla o długości 50 cm.
259,00 zł
Dostępny
Ręcznie rzeźbiona drewniana chochla o długości 80cm.
219,00 zł
Dostępny
Ręcznie robiona chochla dla saunamistrzów. 
89,79 zł
Dostępny
Chochla wykonana z drewna o długości 48 cm.
79,00 zł
Dostępny
Chochla wykonana z drewna o długości 36cm.
Cebrzyki i chochle Chochla z czerpakiem czarna Cebrzyki i chochle Chochla z czerpakiem czarna
Obecnie brak na stanie
239,00 zł
Obecnie brak na stanie
Chochla z czarnym czerpakiem do polewania wodą kamieni w saunie.

Drewniany cebrzyk - obowiązkowe wyposażenie każdej sauny

Ceber to jeden z tych elementów wyposażenia sauny, bez którego trudno sobie w ogóle wyobrazić korzystanie z tego rodzaju relaksu. Cebrzyki drewniane wraz z chochlami służą do czerpania wody i polewania nią rozgrzanych kamieni, aby zwiększyć wilgotność w saunie.

To samo wiaderko może też służyć do zaparzania ziół podczas sesji saunowania - wystarczy umieścić w cebrzyku mieszankę ziołową przeznaczoną do aromaterapii i zalać je gorącą wodą. Po kilku minutach parzenia otrzymujemy gotowy napar, który można wylewać na kamienie.

W ofercie naszego sklepu klienci znajdą drewniane cebrzyki z uszczelnieniem z tworzywa sztucznego oraz różnej wielkości chochle, wykonane z wytrzymałego gatunku drewna.

Cebrzyk do zaparzania witek i ziół

Cebry do sauny służyć mogą nie tylko do czerpania wody i parzenia ziół, ale również do parzenia witek - mogą to być gałązki brzozowe, eukaliptusowe czy dębowe.

Przygotowując takie naturalne miotełki do saunowania, cebrzyk napełnia się zimną wodą i moczy w nim witki przez kilka godzin. Następnie należy je sparzyć wrzątkiem w  celu dezynfekcji. Kolejnym krokiem jest zalanie cebrzyka wodą o temperaturze 60-80 °C i zanurzenie w nim samej rączki przygotowanej miotełki na około 2 minuty, z kolei później należy parzyć część liściastą przez około 5 minut.

Tak przygotowane naturalne witki mogą służyć do biczowania podczas saunowania, które rewelacyjnie poprawia ukrwienie całego ciała i zwalcza cellulit.

Wytrzymałe chochle i cebrzyki z drewna

Drewno jest świetnym surowcem, które rewelacyjnie sprawdza się w warunkach wysokiej temperatury i wilgotności, jakie panują w saunach. Wybierając cebrzyki z naszej oferty masz pewność, że kupujesz produkty z wytrzymałego drewna i odpowiednio zaimpregnowane, które posłużą Ci przez długi czas.

Praktyczne i nowoczesne cebrzyki do sauny

Nasze drewniane cebrzyki wyposażone zostały w plastikowe wkłady, które przedłużają trwałość tych produktów. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalny element w naszych chochlach - większość z nich wyposażona jest na końcu rączki w dziurki, haczyki lub pętelki, aby wygodnie można było je zawiesić w łatwo dostępnym miejscu na ścianie w saunie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij