Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki do czyszczenia sauny

Subcategories

53,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Olej do konserwacji ławek w saunie. Produkcja Estonia. Pojemność 0,5 lub 1 litr.
69,00 zł
Dostępny
Środek do czyszczenia saun. Dostępne pojemności 5kg, 30kg.
30,00 zł
Dostępny
Olej ochronny w sprayu Kalvax  Olejek z dodatkiem wosku pszczelego do impregnacji ław i oparć Opakowanie 200 ml, 600 ml.

Drewno w saunach musi być systematycznie pielęgnowane i ochraniane, aby zapobiec jego nadmiernemu nawilżeniu lub wysuszeniu, co może prowadzić do jego zniszczenia. Polecamy specjalne środki do czyszczenia sauny z naszej oferty, dzięki którym właściwie odświeżysz i zaimpregnujesz przed szkodliwymi czynnikami ławki i oparcia.

W naszym asortymencie znajdują się specjalne, naturalne olejki, które m.in. zabezpieczają przed zabrudzeniem oraz przeciwdziałają jego pęcznieniu. Co więcej, niwelują łuszczenie się drewna oraz zapobiegają powstawaniu rozwarstwień oraz pęknięć. Olejki chronią pokryte elementy przed osadami mineralnymi, a także przed wilgocią.

Środki do czyszczenia sauny są całkowicie bezpieczne, nie pozostawiają osadów oraz nie odbarwiają. Mogą być wykorzystane na leżaki, ściany, sufity, zagłówki, ławki czy oparcia. W zależności od rodzaju, można łatwo nakładać je za pomocą gąbki, szmatki lub szczotki.

Wybierz właściwy preparat, który pomoże usunąć zabrudzenia w każdej saunie i dobrze zaimpregnować jej elementy.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij