Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki do czyszczenia basenów

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage

Skuteczne i wydajne środki do czyszczenia niecki basenowej

Zachęcamy do sprawdzenia naszych niezawodnych środków do czyszczenia powierzchni w basenie. Oferujemy kwaśne, zasadowe, a także obojętne preparaty do czyszczenia basenu, za pomocą których utrzymasz przydomowy basen w świetnej kondycji. Zastosowanie naszych produktów umożliwia skuteczne usuwanie powstających na dnie i ścianach basenu zabrudzeń.

Kwaśne środki czyszczące do basenów

Kwaśny środek do czyszczenia basenu doskonale sprawdzi się przy myciu płytek ceramicznych, niecek, ale także doskonale nada się do usuwania nagromadzonego  wapnia na ściankach basenu.

Zasadowe preparaty do mycia basenu

Produkty zasadowe przeznaczone do sprzątania natrysków, szatni, toalet, ale również płytek ceramicznych i innej powierzchni basenu. Bez problemu rozpuszczają tłuszcz i brud np. gromadzący się na linii wody w basenie. 

Obojętne środki do czyszczenia basenu

Z kolei obojętne środki czyszczące przeznaczone są do usuwania zabrudzeń z dużych powierzchni. Co więcej, niwelują brzydkie zapachy i sprawiają, że dana powierzchnia roztacza wokół siebie przyjemny aromat.

Specjalna chemia do mycia basenu

Wśród oferowanych przez nas produktów klienci znajdą także specjalne środki do czyszczenia basenu ogrodowego oraz te przeznaczone do dezynfekcji. 

W gamie specjalnych płynów do mycia basenów dostępne są przede wszystkim żele Randrani A, S oraz. Produkty te przeznaczone są do usuwania brudu z powierzchni płyt zbiornika, tworzyw sztucznych, a także części wbudowanych. Ich żelowa konsystencja pozwala na efektywne czyszczenie również pionowych ścian.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszych produktów do swojego zbiornika.

Środki posiadają ATEST PZH

atest

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij