Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

BAS-SEPT PŁYN DO HIGIENICZNEJ DEZYNFEKCJA RĄK

9,50 zł

(10,80 zł 100 ml)

Brutto
PŁYN DO HIGIENICZNEJ DEZYNFEKCJI RĄK
Dostępny produkt z innymi opcjami
pojemność :

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny produkt z innymi opcjami

Płyn przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Wykazuje działanie wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Charakteryzuje się prostym i niezwykle skutecznym składem i skutecznością w likwidowaniu zarazków przenoszonych na dłoniach. Wynika to z zawartości składnika aktywnego, jakim jest etanol. Prezentowany produkt umożliwia zachowane higieny w miejscach pracy, jak i w domach prywatnych.

Skład: Alkohol etylowy 70 %, woda, gliceryna, olejek eteryczny.

Sposób użycia:

  • aby zabezpieczyć się przed ewentualną szkodliwością etanolu myjąc ręce, preparat zalecamy stosować na czyste i suche dłonie.
  • dezynfekcja higieniczna - nanieść 3 ml preparatu na dłonie, wcierać dokładnie w skórę rąk przez 30 sekund. Odczekać do całkowitego wyschnięcia. Przez cały czas dezynfekcji ręce utrzymywać w stałej wilgotności. Nie spłukiwać.

Zabezpieczenie oraz ostrożność

- środek do higienicznego dezynfekowania rąk przechowywać w bezpiecznym miejscu oraz chronić przed dziećmi,

- unikać kontaktu z ogniem i innymi źródłami ciepła,

- unikać kontaktu płynu z oczami, w razie wypadku natychmiast przepłukać je wodą i postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu,

- po zużyciu zabezpieczyć odpowiednio pojemnik (tzw. odpady niebezpieczne).

Czas przydatności do użytku wynosi 12 miesięcy od daty produkcji, podanej na opakowaniu.

Płyny myjące dłonie dostępne są w kilku rozmiarach opakowań. Z pewnością dobiorą je Państwo do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do przemyślanych zakupów, w trosce o zdrowie i higienę pracowników oraz klientów swoich lokali. W naszym sklepie internetowym posiadamy również wiele innych artykułów higienicznych do stosowania na basenach, w saunach i centrach wellnes & SPA. W przypadku pytań dotyczących stosowania produktów, wsparcia w wyborze odpowiedniego do danej powierzchni lub przypadku - chętnie udzielimy pomocy. Wystarczy zadzwonić pod nasz numer telefonu lub napisać wiadomość mailową.

Produkt posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr PB/0058/TP/2020 -  do pobrania poniżej.

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij