Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki kwaśne

Subcategories

11,50 zł
Dostępny
Do czyszczenia sanitariatów. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
10,40 zł
Dostępny
Środek kwaśny, octowy. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
14,50 zł
Dostępny
Zwalcza osad z kamienia. Dostępne pojemności: 1kg , 5kg ,30 kg.
16,80 zł
Dostępny
Zwalcza osad z kamienia. Dostępne pojemności: 1kg , 5kg , 30kg.
13,50 zł
Dostępny
Do ogólnego czyszczenia. Pojemność opakowania: 1kg , 5kg , 30kg.
32,40 zł
Dostępny
Do czyszczenia odadów z kamienia wewnątrz basenu. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg.

Doskonale sprawdzą się do usuwania różnego rodzaju osadów twardych, na przykład wapiennych, które tworzą się w basenie. Dostępne w naszym asortymencie środki kwaśne to produkty Fliser Essig, Fliser K, Fliser Citro, Fliser K Super, Fliser S oraz Randrani S żel.

Fliser Essig to produkt wykonany na bazie octu, dzięki czemu skutecznie usuwa osady z wapnia, mydła, a także zwalcza brud, dobrze sprawdzi się również do czyszczenia fug. Należy jednak pamiętać, że jest to środek kwaśny, którego nie można używać do usuwania zabrudzeń z marmuru czy lastrico.

Klientom oferujemy również preparaty stworzone na bazie kwasu fosforowego i solnego, które przeznaczone są do mycia powierzchni ceramicznych, a także niecek. Podobnie jak Fliser Essig można z jego pomocą skutecznie usunąć zabrudzenia z wapnia i kamienia, ale również rdzy oraz tłuszczu.

Jako środek do czyszczenia basenu doskonale sprawdzi się również Randrani S żel, który skutecznie usunie zabrudzenia nie tylko z kamiennych i ceramicznych płyt, ale również z wbudowanych elementów.

Oferowana przez nas chemia do czyszczenia basenu to szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które doskonale sprawdzą się do mycia powierzchni zbiorników wodnych i pozwolą domownikom cieszyć się czystą i pozbawioną bakterii wodą.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij