Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki zasadowe

Subcategories

10,90 zł
Dostępny
Usuwa tłuszcz i ogólne zabrudzenia. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
13,10 zł
Dostępny
Usuwa zanieczyszczenia organiczne. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
12,00 zł
Dostępny
Środek uniwersalny, zasadowy. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
32,40 zł
Dostępny
Do czyszczenia osadów tłustych wewnątrz basenu. Dostępne opakowanie: 1 kg , 5 kg.
15,30 zł
Dostępny
Do czyszczenia linii wody. Dostępna opakowanie: 1 kg , 5 kg, 30 kg.

Jeśli masz w swoim ogródku basen powierzchniowy, to doskonale wiesz, że wymaga on regularnej pielęgnacji tylko w taki sposób zadbasz o czystość wody, a także unikniesz tworzenia się grzybów oraz bakterii.

Nasz sklep oferuje klientom zasadowe środki do czyszczenia basenu. Większość z nich posiada w swoim składzie wodorotlenek potasu, dzięki czemu łatwo rozpuszczają tłuszcze i inne zabrudzenia pozwalając pozbyć się różnych plam. Zawarte w nich substancje aktywne pozwalają przywrócić zbiornikom dawny blask.

Oferujemy również żel do usuwania tłustych osadów, który dzięki gęstej konsystencji nie spływa, dlatego doskonale sprawdzi się do usuwania brudu także z pionowych ścian. Natomiast produkt Fliser BIO może być stosowany do wszystkich powierzchni. Najczęściej używany jest do czyszczenia toalet, okien, drzwi, a także natrysków.

Dostępna w naszym asortymencie chemia do czyszczenia basenów to wysokiej jakości środki, które doskonale nadają się do mycia zarówno prywatnych zbiorników wodnych, jak i do mycia pływalni publicznych.

Nasze produkty można kupić w różnych pojemnościach 1 kg, 5 kg, a nawet 30 kilogramów. Te małe doskonale sprawdzą się dla klientów prywatnych, a duże dla firm.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdziecie wszystkie sprzedawane przez nas środki zasadowe.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij