Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki zasadowe

Subcategories

10,90 zł
Dostępny
Usuwa tłuszcz i ogólne zabrudzenia. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
13,10 zł
Dostępny
Usuwa zanieczyszczenia organiczne. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
12,00 zł
Dostępny
Środek uniwersalny, zasadowy. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.
32,40 zł
Dostępny
Do czyszczenia osadów tłustych wewnątrz basenu. Dostępne opakowanie: 1 kg , 5 kg.
15,30 zł
Dostępny
Do czyszczenia linii wody. Dostępna opakowanie: 1 kg , 5 kg, 30 kg.

Bazowanie na jakości - dlaczego ważne jest wyposażenie basenu w właściwe chemikalia?

Właściciele basenów doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie czystości i higieny w ich oazie relaksu. Dlatego wybór odpowiednich środków czyszczących jest niezwykle istotny. Środki zasadowe pozwolą utrzymać czystość w basenie i jego otoczeniu. Usuwają tłuste zanieczyszczenia, osady sadzy i brud pochodzenia organicznego. Jakie produkty warto mieć na wyciągnięcie ręki i dlaczego ich jakość ma tak duże znaczenie?

Środki zasadowe w naszym asortymencie

Nasz sklep oferuje klientom zasadowe środki do czyszczenia basenu. Większość z nich posiada w swoim składzie wodorotlenek potasu, dzięki czemu łatwo rozpuszczają tłuszcze i inne zabrudzenia pozwalając pozbyć się różnych plam. Zawarte w nich substancje aktywne pozwalają przywrócić zbiornikom dawny blask. Oferujemy również żel do usuwania tłustych osadów, który dzięki gęstej konsystencji nie spływa z pionowych powieżchni, dlatego doskonale sprawdzi się do usuwania brudu także ze ścian. Natomiast produkt Fliser BIO może być stosowany do wszystkich powierzchni. Najczęściej używany jest do czyszczenia toalet, okien, drzwi, a także natrysków.

Środki czyszczące - gwarancja nieskazitelnej czystości

Pierwszym niezwykle istotnym elementem w zaopatrzeniu basenu są środki czyszczące. Bez nich, nasze miejsce kąpieli może stać się źródłem groźnych zarazków i bakterii. W ofercie na rynku znajdziemy wiele różnych środków czyszczących, a kluczowym czynnikiem przy ich wyborze powinna być ich skuteczność. Środki o wysokim stężeniu aktywnych substancji będą czyścić nasz basen, eliminując zarówno widoczne zabrudzenia, jak i mikroorganizmy.

Nowoczesne systemy filtracji - czysta woda na dłużej

Aby nasz basen był zawsze w doskonałym stanie, warto również zainwestować w nowoczesne systemy filtracji wody. Dzięki nim, będziemy mieli pewność, że nasze akweny są idealnie czyste i przyjazne dla naszego zdrowia. Filtry basenowe różnią się między sobą wielkością, pojemnością, skutecznością filtracji oraz wydajnością, dlatego warto wcześniej dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybierać produkty renomowanych producentów, aby mieć pewność, że filtracja w naszym basenie będzie pełna i skuteczna.

Podsumowanie

Nasze produkty można kupić w różnych pojemnościach 1 kg, 5 kg, a nawet 30 kilogramów. Te małe doskonale sprawdzą się dla klientów prywatnych, a duże dla firm.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdziecie wszystkie sprzedawane przez nas środki zasadowe.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij