Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Wanny SPA

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage

W tej części naszego sklepu internetowego można zaopatrzyć się w wiele produktów, których zadaniem jest zwiększenie komfortu podczas kąpieli w wannie SPA. Znajdują się tu nie tylko środki czystości, które umożliwiają zachowanie prawidłowej higieny w punktach wellness – na ofertę składają się również przydatne akcesoria dla użytkowników. Zachęcamy do składania zamówień.

Wygodne korzystanie ze SPA

Punkt oferujący usługi wellness warto wyposażyć w takie produkty, jak ręczniki, turbany i czapki dla klientów. Akcesoria oferowane w Bassau wykonane są z naturalnych materiałów: wełny i bawełny. Proponujemy również zagłówki do jacuzzi, na których można oprzeć głowę podczas relaksacyjnej kąpieli. Do zestawu załączony jest też specjalny uchwyt na kubki i szklanki. Dla komfortu klientów polecamy także zaopatrzyć się w praktyczną półkę na okulary oraz w koncentraty zapachowe oraz solanki do wanny SPA.

Utrzymanie czystości

Zachowanie prawidłowego poziomu higieny w jacuzzi, z których korzysta wielu klientów jest bardzo ważne, a ze szczególną uwaga należy podchodzić do wanien SPA umieszczonych na zewnątrz. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w środki zapobiegające rozwojowi glonów w niecce jacuzzi, wkłady filtrujące oraz płyny do usuwania z nich osadów mineralnych, wielofunkcyjne tabletki do dezynfekcji i inne preparaty do zastosowania profesjonalnego. W sprzedaży znajdują się również testery do pomiaru poziomu pH, zawartości chloru oraz tlenu w wannie SPA. Zapraszamy do poznanie pełnej oferty produktów.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij