Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Wanna SPA Carlton 6 os.

4 499,00 zł
Brutto
Wanna SPA Muse Series - Carlton 6 osobowa SKU: M-CA061 Więcej szczegółów na temat produktu w opisie!
Obecnie brak na stanie

Ocena :  

Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Inteligentne dmuchane jacuzzi z hydromasażem

Stwórz odprężające SPA we własnym domu - zasługujesz na ten luksus! Prezentowane jacuzzi firmy MSpa zapewni Ci relaks i niepowtarzalne doznania dzięki tysiącom podgrzewanych bąbelków. Ciesz się swoim prywatnym SPA przez lata! Nowoczesne technologie zastosowane w urządzeniu zapewniają trwałość, komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Jacuzzi jest kompaktowe - w każdej chwili możesz zmienić jego ułożenie. Kupując jacuzzi MSpa model CARLTON z akcesoriami masz 100% pewność, że wszystkie elementy są ze sobą kompatybilne.

Inteligentne dmuchane jacuzzi z hydromasażem
PTC czyli nowoczesna technologia ciepła, nowy patent od MSpa

PTC czyli nowoczesna technologia ciepła, nowy patent od MSpa

Firma MSpa stosuje technologię PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) we wszystkich produktach spa. System szybkiego nagrzewania do 40° C. Wysoce wydajna technologia ceramicznego nagrzewania to wyższa wydajność grzewcza w porównaniu do elementów grzewczych ze stali nierdzewnej, zapewniająca wyjątkowo krótki czas nagrzewania. Zastosowana technologia to niebywała oszczędność energii i niskie koszty eksploatacji, a także dłuższa żywotność urządzenia.

PLUG & PLAY

Pięć kluczowych zabezpieczeń:

• Ochrona grzałki
• Ochrona utraty temperatury
• Konstrukcja z podwójną izolacją
• Uziemienie ochronne rdzenia
• Całkowite odłączenie wody i energii elektrycznej

Pięć kluczowych zabezpieczeń:
Rozkładanie jacuzzi Aurora

System M-ONE

Umieść jacuzzi w dowolnym miejscu - na podwórku, patio, balkonie lub zapakuj go na kampera. Bez czasochłonnej i kosztownej instalacji. Jacuzzi wyposażone zostały w opatentowaną funkcję samopompowania, wystarczy wyjąć spa z pudełka, podłączyć, obrócić pokrętło, długo nacisnąć przycisk i poczekać kilka minut do pełnego napompowania.

Regulowane bąbelki

Opatentowany 360-stopniowy system strumieni powietrznych wypełnia spa tysiącami bąbelków. Naprzemiennie ustawione dysze dmuchają bąbelki w kierunku centrum spa, tworząc zrównoważony, wszechstronny masaż ciała. Teraz możesz dostosować doznania związane z bąbelkami poprzez 3-poziomową regulację intensywności. Ciepło wody pobudza krążenie i przyspiesza usuwanie nagromadzonego kwasu mlekowego, a wypór wody generowany przez dynamiczne strumienie powietrza unosi w wodzie ciało użytkownika odciążając stawy.

Regulowane bąbelki
Podświetlane LED jacuzzi Aurora

Dysze do hydromasażu

Dysze do hydromasażu zastosowane w serii MUSE, zapewniają orzeźwiający masaż wodny z regulacją kierunków i poziomów. Wpływają pozytywnie na sen poprzez zmniejszenie nacisku na stawy i mięśnie. Redukują napięcie i odczuwany dyskomfort.

Inteligentna filtracja

Zaawansowana funkcja automatycznej filtracji z nowym wkładem filtracyjnym jest najbardziej wydajnym systemem filtracji na rynku. Aby zapewnić najlepszą jakość wody w spa, kontroler MSpa wyposażony jest w przypomnienie, dzięki czemu nie zapomnisz o wymianie wkładu filtra.

Inteligentna filtracja

Tkanina antybakteryjna

W trosce o użytkowników jacuzzi na wewnętrzną podszewkę jacuzzi MSpa nałożono materiał antybakteryjny, w celu zwiększenia wydajności sterylizacji. Materiał ogranicza do 99% rozmnażanie się bakterii.

Tkanina antybakteryjna
System dezynfekcji światłem UVC

System dezynfekcji światłem UVC

Jacuzzi zostało wyposażone w specjalny system dezynfekcji światłem UVC, które zabija 95% bakterii i patogenów. Metoda wykazuje wysoką skuteczność dezynfekcji dużej liczby mikroorganizmów. Stosowanie powyższych systemów ma działanie antybakteryjne i jest zalecane, np. dla osób z skłonnościami do atopowego zapalenia skóry oraz gdy z kąpieli korzystają dzieci.

Dysze powietrzne

Materiał DWF

Dzięki bardzo sztywnemu materiałowi DWF, nowa seria prezentuje niespotykany jak dotąd wygląd zewnętrzny, doskonałą trwałość oraz niewiarygodną lekkość. Jest to część łącząca klasyczny styl ze współczesnymi akcentami. Regularna tekstura nierówności poprawia przyczepność dzięki czemu korzystanie z basenu jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Materiał DWF
Technologia RHINO

Technologia RHINO

Nasze spa wykonane są z tkaniny Rhino-Tech. Jest to zaufany materiał, składający się z 6 warstw, takich jak: ochronna przed promieniami UV, PCV po obu stronach, warstwa tkaniny laminowanej, oraz dwustronnie wzmacniana warstwa powlekana. Jesteśmy dumni z tego nowoczesnego materiału, który jest również odporny na mróz i rozdarcie.

Świetna zabawa w jacuzzi z hydromasażem

Zawartość całego zestawu

Oprócz standardowego wyposażenia sklep Bassau dokłada akcesoria, aby Klient miał kompletny zestaw.

 • 6-osobowe dmuchane jacuzzi o wymiarach 204 x 70 cm
 • Urządzenie z pompa filtrującą
 • Wbudowany generator ozonu
 • Dysze do hydromasażu
 • Dmuchany spód jacuzzi
 • Piękna pokrywa zabezpieczająca z klamrami
 • Kompaktowe pudełko do łatwego przenoszenia/przechowywania
 • 2 filtry typu S1 + wkład filtra
 • Uchwyt do demontażu filtra
 • Zestaw naprawczy
 • Instrukcja użytkowania w języku polskim

Specyfikacja

MODEL CARLTON M-CA061
POMPOWANIE System automatycznego napompowania M-ONE
UVC SANITIZER 2000uW
POJEMNOŚĆ WODY 930 litrów
WAGA NETTO 42 kg
DYSZE POWIETRZNE 125 dysz powietrznych
MIEJSCA SIEDZĄCE 6
SZYBKOŚĆ ZWIĘKSZANIA TEMPERATURY 1,5 - 2° C na godzinę
SYSTEM STEROWANIA 220 - 240V / 50Hz
NAGRZEWNICA 1500W
DMUCHAWA POWIETRZNA DO MASAŻU 720W - 3 poziomy (300W, 500W, & 720W)
POMPA FILTRACYJNA 1800 litrów na godzinę
WBUDOWANY GENERATOR OZONU 5,5W
PRODUKCJA OZONU 30-50mg / na godzinę
GWARANCJA 24 m-cy - jacuzzi MSpa & części elektryczne

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij