Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Akcesoria basenowe

Subcategories

12,50 zł
Dostępny
Dozownik pływający mały. Do tabletek 20 g
603,51 zł
Dostępny
Lanca ssąca do pompki DMI z sygnałem poziomu L=60cm
Leżaki relaksacyjne Leżak bujak
Obecnie brak na stanie
850,00 zł
Obecnie brak na stanie
Leżak bujak relaksacyjny przeznaczony  do strefy saunowej -  surowy  lub lakierowany .
Leżaki relaksacyjne Leżak relaksacyjny
Obecnie brak na stanie
230,00 zł
Obecnie brak na stanie
Leżak relaksacyjny przeznaczony do strefy saunowej surowy  lub lakierowany .
58,00 zł
Dostępny
Prosty odkurzacz do czyszczenia dna basenu. Podłączenie do węza ogrodowego z workiem na odpady.
29,00 zł
Dostępny
Szczotka do czyszczenia dna i ścian basenu basenu.
58,00 zł
Dostępny
Szczotka podciśnieniowa Mega Pool Deluxe z odbojnikiem i wkładkami
8,00 zł
Dostępny
Zapasowy uchwyt do odkurzacza z zawleczką.
17,00 zł
Dostępny
Wąż basenowy średnica 38mm 1,5 m/b Wąż basenowy średnica 32mm 1,1 m/b
9,00 zł
Dostępny
Węzyki dozujące PE dostępne w średnicach 6x4 mm oraz 8x6 mm.
615,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Towar dostępny na zamówienie - okres oczekiwania do 7 dni roboczych. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: info@bassau.pl .
20,00 zł
Dostępny
Przeznaczony do wszystkich basenów i oczek wodnych wyłożonych folią PVC

Akcesoria basenowe: dozowniki chemii do basenu, gadżety basenowe plus inne akcesoria

Oferujemy artykuły do basenu użyteczne w eksploatacji basenów ogrodowych oraz na kąpieliskach miejskich – zarówno tych otwartych, jak i zadaszonych. Wśród dostępnych akcesoriów do basenu klienci znajdą m.in. dozowniki na chlor, które uwalniają odpowiednią ilość środka dezynfekującego. W celu utrzymania czystości warto zaopatrzyć się w specjalne siatki basenowe, szczotki podciśnieniowe oraz inne rozwiązania do usuwania zabrudzeń.

Automatyczne dozowniki chemii basenowej

Utrzymywanie przydomowego zbiornika basenowego w czystości sprzyja naszemu zdrowiu i bezpieczeństwu - warto więc zadbać o odpowiednią dezynfekcję basenu, uzdatnianie wody i niezbędne artykuły basenowe, przydatne w pielęgnacji basenu.

Niezwykle ważne w procesie dbania o własny basen są właściwie dobrane środki chemiczne. Odpowiednie proporcje preparatów dobierają za nas dozowniki do basenu, które współpracują zarówno ze środkami chemicznymi w postaci granulatu, tabletek oraz płynu.

Wygodny dozownik chloru do basenu

Podajnik chloru to funkcjonalny i skuteczny gadżet do basenu ogrodowego, występujący w postaci m.in. pływaka do chloru, który unosi się na wodzie. Wygoda korzystania z dozownika do basenu wynika z jego dużej pojemności, dzięki której pływak do chloru należy uzupełniać tylko od czasu do czasu.

Dozownik chloru do basenu - intuicyjne użytkowanie

Stosując chemię basenową, nie należy mieszać jednocześnie - nawet przy użyciu pływaka na chlor do basenu - kilku różnych preparatów. Dozownik chloru pozwala utrzymać basen jak najdłużej w świetnej kondycji, dzięki czemu nie musimy tak często wymieniać wody i czyścić zbiornika. 

Po zastosowaniu chemii basenowej należy odczekać pewien czas przed ponownym korzystaniem z basenu - wszystko zależy od ilości zastosowanego chloru. Jeśli stosujemy tzw. terapię szokową, przed skorzystaniem z basenu dobrze jest zrobić pomiar stężenia aktywnego chloru.

Pływak do chloru do basenu umożliwia klientom wygodną regulację Ilości użytego chloru bezpośrednio na osprzęcie do basenu.  Raz ustawiony dozownik chemii do basenu wymaga jedynie monitorowania zasobnika i uzupełniania środka chemicznego - w zależności od wielkości basenu ponowne ładowanie dozownika może być przeprowadzone nawet po kilku tygodniach.

Dodatki do basenu ogrodowego - leżaki plus inne akcesoria

Dopełnieniem naszej oferty są akcesoria do basenu ogrodowego lub hotelowego, które pozwolą delektować się relaksem. Naszym klientom oferujemy wygodne leżaki i leżanki, które świetnie będą prezentowały się na brzegu kąpieliska, zapraszając gości do wypoczynku zarówno przed, jak i po kąpieli.

Sklep z akcesoriami basenowymi - wszystko do basenów ogrodowych

Do naszej oferty wprowadzamy akcesoria basenowe cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Śledzimy również pojawiające się w branży nowości, które pozwolą jeszcze bardziej usprawnić liczne prace związane z utrzymaniem zbiorników w czystości. Jednocześnie stale dbamy o zagwarantowanie dostępności najbardziej popularnych gadżetów do basenu ogrodowego, które już cieszą się uznaniem dużej grupy odbiorców. Zawsze dbamy o jakość oferowanego przez nas osprzętu do basenów, dlatego oferujemy gadżety do basenu plus inne akcesoria wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij