Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Systemy grzewcze

Subcategories

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage

W polskich warunkach klimatycznych warto zastosować ogrzewanie wody basenowej. Dzięki temu okres użytkowania akwenu wydłużyć można nawet do pół roku. Systemy grzewcze mogą okazać się przydatne już w kwietniu i zapewnić przyjemną temperaturę podczas kąpieli aż do września. Zbiorniki, w których ogrzewanie basenu nie zostało wprowadzone użytkowane są z reguły tylko w miesiącach wakacji. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają cieszyć się otwartym akwenem i relaksować się w doskonałych warunkach.

Dla osiągnięcia takich efektów dobrym rozwiązaniem jest pompa ciepła do basenu. Zagwarantuje dostawę energii cieplnej do zbiornika. W naszej ofercie dostępne są tego rodzaju urządzenia odznaczające się cichą pracą oraz optymalnym poborem energii. Mechanizmy są sterowane przez nowej generacji procesory, co pozwala na monitorowanie prawidłowego funkcjonowania całego systemu. Ponadto urządzenia posiadają funkcję automatycznego rozmrażania.

Nasz sklep umożliwia skompletowanie systemu grzewczego. W asortymencie dostępne są między innymi solarne podgrzewacze wody, pompy ciepła, a także węże solarne. Chętnie udzielamy dodatkowych informacji w zakresie doboru poszczególnych elementów – pod kątem indywidualnych potrzeb.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij