Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Fotometry elektroniczne

Subcategories

Fotometry elektroniczne Fotometr Lovibond MD 200
Obecnie brak na stanie
2 577,90 zł
Obecnie brak na stanie
Profesjonalny fotometr elektroniczny
640,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Fotometr Scuba II pozwala na zmierzenie pięciu parametrów: wolny chlor, całkowity chlor, pH, zasadowość i kwas cyjanurowy. Pomiar odbywa się przy pomocy tabletek Lavibond....
45,00 zł
Dostępny
Szklany pojemniczek na badaną próbkę do fotometru Lavibond. Pojemność 10 ml.
2 600,00 zł
Dostępny
Najnowsze wersje fotometrów Lumniso Pooltest 3  i Lumiso  Pooltest 6  firmy Palintest
140,00 zł
Dostępny
Tabletki zapasowe do badań poszczególnych parametrów wody w fotometrze Palintest.
4,50 zł
Dostępny
Cena jednostkowa: 0,34 zł za szt Także do fotometru SCUBA II DPD1 Rapid  DPD1 Photometr  DPD3 Rapid  DPD3 Photometr  pH Rapid pH Photometr Dostępne opaklowanie:...
1 250,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru potencjału REDOX oraz temperatury. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i...
1 100,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru zasolenia. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i funkcjonalność.
76,38 zł
Dostępny
Paskowy tester wody basenowej 6 w 1. 50 szt w opakowaniu.

Basenowe mierniki chloru i pH wody

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na wykonanie pomiarów zawartości pH oraz chloru w wodzie jest fotometr. To urządzenie spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, ceniących sobie wysoką jakość wody w basenie i da możliwość uzyskania dokładnych pomiarów, ułatwiających zastosowanie optymalnej dawki chemii basenowej do uzdatniania wody.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy mierniki pH i chloru do basenu, a także przyrządy do pomiaru stężenia aktywnego tlenu. Testery pH i chloru dostępne w naszym asortymencie zapewniają możliwość utrzymania odpowiednich parametrów wody w basenie, bezpiecznych dla ludzkiego organizmu. Pomiar pH i chloru polega na porównaniu barwy pobranej próbki z kolorem na skali porównawczej. 

Miernik pH wody i chloru - dlaczego warto go używać?

Dobrze jest zaopatrzyć się w basenowy miernik/tester pH i chloru wody, aby zawsze wiedzieć, jaka jest jakość wody w Twoim basenie.

Miernik pH i chloru wody do basenu przyda się zwłaszcza przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego, choć to nie jedyny moment, w którym warto z niego skorzystać. Posiadając basen ogrodowy, należy regularnie kontrolować stan wody, aby unikać ryzyka infekcji lub alergii i ograniczyć rozwój glonów, które obniżają komfort i bezpieczeństwo kąpieli w takim basenie.

Elektroniczny miernik pH i chloru będzie dla Ciebie przydatny, nawet jeśli stosujesz już środki do dezynfekcji i oczyszczania wody basenowej. Warto pamiętać, że preparaty te mają najwyższą skuteczność tylko wówczas, gdy woda ma odpowiednie pH, czyli takie, które mieści się w przedziale 7-7,4. Tak więc miernik pH i chloru pozwoli Ci zachować wysoką wydajność i skuteczne działanie chemii basenowej.

Precyzyjny miernik poziomu chloru w wodzie

Dzięki zastosowaniu chloru, możemy w krótkim czasie pozbyć się szkodliwych bakterii i grzybów z wody basenowej, a przy tym uzyskać jej atrakcyjny, krystaliczny wygląd. Zanim jednak zastosujesz środek chemiczny z chlorem, sprawdź poziom pH w basenie - w tym celu przyda Ci się elektroniczny tester pH i chloru.

Jeśli woda basenowa miała odpowiedni poziom pH i zastosowałeś już chlor do basenu, warto cyklicznie sprawdzać jego zawartość w wodzie - miernik poziomu chloru w basenie pozwoli Ci utrzymać zrównoważone warunki kąpielowe.

Elektroniczny miernik ph wody i chloru - fotometr

Każdy fotometr z naszej oferty jest bardzo precyzyjny i został wykonany przez uznanych producentów. Wielką zaletą rozwiązań dostępnych w naszym asortymencie jest komfort ich obsługi – fotometry są bardzo proste w użytkowaniu, a do tego posiadają ergonomiczne i niewielkie wymiary. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że sprawdzać się będą przez długi czas, znajdując zastosowanie nie tylko w basenach, SPA czy akwarystyce, ale również w laboratoriach oraz oczyszczalniach ścieków. 

Dołączona do każdego miernika pH i chloru instrukcja obsługi podpowie Ci, w jakich sytuacjach przydatny będzie elektroniczny miernik pH wody i chloru.

Elektroniczny tester do basenu dla każdego właściciela kąpieliska

Elektroniczny tester chloru i pH do basenu oraz inne urządzenia pomiarowe to akcesoria, dające całkowitą kontrolę stanu wody, dzięki którym po zastosowaniu odpowiednich dawek chemii basenowej wyeliminujesz ze swojego basenu bakterie i drobne zanieczyszczenia, których nie są w stanie usunąć fizyczne filtry.

Zachęcamy więc do zainwestowania w mierniki chloru i pH wody, które oferujemy w naszym sklepie internetowym - dzięki nim unikniesz strat związanych np. ze stosowaniem chemii basenowej przy nieodpowiednim poziomie pH w basenie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij