Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Zapachy do sauny suchej Koncentrat zapachowy do sauny - korzenne
Zapachy do sauny suchej Koncentrat zapachowy do sauny - korzenne

Koncentrat zapachowy do sauny - korzenne

24,53 zł
Brutto
Działanie aromaterapeutyczne esencji korzennych: wzmacniające, antyseptyczne i pobudzające.  Zapachy korzenne: cynamon, imbir, piernik, kardamon.   Dostępne pojemności: 200 ml , 1l , 5l. 
Dostępny
pojemność :
Zapach :

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Opis:

Firma BASSAU proponuje Państwu koncentraty zapachowe do sauny przygotowane na bazie naturalnych olejków eterycznych lub kompozycji zapachowych w zależności od rodzaju zapachu. Idealne do aromaterapii w trakcie seansu w saunie. Będzie ona niezwykle skuteczna, ze względu na panujące w saunie warunki, dzięki którym wchłaniane olejków eterycznych odbywa się dwoma kanałami - drogami oddechowymi oraz przez skórę.

Ponadto koncentraty zapachowe Bassau doskonale nadają się do komponowania tzw. rytuałów zapachowych w saunie, to znaczy użycia kilku aromatów po sobie, ponieważ nie pozostawiają one osadów i zanieczyszczeń na kamieniach. Każdy użyty zapach jest tożsamy i intensywny.

Koncentraty zapachowe są niezwykle wydajne i wystarczą na wiele skutecznych inhalacji.

Inne zastosowanie:

Oferowane przez nas koncentraty doskonale mogą również pełnić rolę zapachów do nawilżaczy powietrza. A po dodaniu kilku kropel do wody, np. podczas zmywania podłogi, całe pomieszczenie wypełni się niepowtarzalnym aromatem.

Sposób użycia:

W zależności od żądanego efektu oraz intensywności wybranego aromatu, koncentrat do sauny rozcieńczyć w wodzie w proporcji od 5 do 10 ml płynu na 1 litr wody.

Wymieszać przed uzyciem.

W naszym katalogu posiadamy olejki do sauny o różnej pojemności - 200 ml; 1 l; 5 l.

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij