Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Zestaw startowy do basenu

149,00 zł
Brutto
Zestaw chemii basenowej, dzięki któremu szybko i bez kłopotu przygotujecie Państwo swój basen do nowego sezonu kąpielowego. Zestaw zawiera:    1 kg Chlor-Szok Granulat,    0,5 kg pH plus granulat,    0,7 kg pH minus,    1l Algen,    tester do pomiaru pH/chlor,    ABC Basenu. Waga zestawu 3,5 kg.
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Opis
Zestaw chemii basenowej, dzięki któremu szybko i bez kłopotu przygotujecie Państwo swój basen do nowego sezonu kąpielowego. „ABC Basenu” na naszej stronie wyjaśni co zrobić krok po kroku, aby w pełni cieszyć się przyjemnością kąpieli w krystalicznie czystej wodzie.

Dodatkowy opis środków:

Chlor-Szok Granulat. Stały preparat chlorowy (56% chloru) w formie granulek do szybkiej, szokowej dezynfekcji wody basenowej. Przeznaczony jest do likwidacji bakterii glonów i mikroorganizmów w basenie, co umożliwia kąpiele w bardzo krótkim czasie po dezynfekcji.


Zastosowanie:
Środek stosowany jest zarówno przy pierwszym napełnianiu basenu, jak i w przypadku, gdy poziom chloru jest za niski, woda została zaniedbana (ściany basenu są śliskie, woda staje się mętna i zmienia kolor, tworzą się algi)

ALgen służy profilaktyce przeciw inwazji glonów. Systematyczne dozowanie zapobiega rozwojowi glonów. Pylenie oraz ulewy przyśpieszają wzrost glonów. W takich okolicznościach wskazane jest podwojenie dozowanej dawki.

pH PLUS Granulat Preparat proszkowy do regulacji współczynnika pH w wodzie basenowej, podnosi poziom pH w wodzie basenowej z wartości kwaśnej (poniżej 7,0), do wartości idealnej (7,0 -7,4) silny preparat alkaliczny, przez co można go przez wiele lat przechowywać. Szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów, jacuzzi)

pH MINUS Granulat obniża poziom współczynnika pH w wodzie basenowej, z wartości alkalicznej (ponad 7,6) do poziomu idealnego (7,0-7,4) można go długo przechowywać szczególnie nadający się do ręcznego dozowania (dla prywatnych basenów, jacuzzi, wanien SPA) nie zawiera chlorku.

Fotometr – tester wody basenowej służy do pomiaru poziomu pH i zawartości chloru w wodzie.

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij