Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Chemia basenowa

Profesjonalna chemia basenowa

Oferujemy profesjonalną chemię do basenu, która pozwoli Ci utrzymać przydomowy zbiornik kąpielowy w doskonałym stanie: tabletki chlorowe do basenu, kapsułki do czyszczenia basenu oraz walki z glonami, środki koagulacyjne czy sól basenową.

Dzięki naszym preparatom do wody basenowej w szybki i łatwy sposób możesz zapobiegać tworzeniu się glonów, a jednocześnie stosując tabletki do czyszczenia wody w basenie, uzdatnić wodę i zapewnić jej odpowiedni poziom pH.

Proponowane przez nas środki do basenów przydomowych to wyłącznie produkty spełniające najwyższe kryteria jakościowe, a przy tym odznaczające się atrakcyjną ceną.

Środki do wody w basenie - chlor do basenu ogrodowego w tabletkach

Wśród dostępnych preparatów do basenu znajdziesz, między innymi chlor do basenu, który doskonale sprawdzi się do dezynfekcji, ponieważ posiada odpowiednie właściwości bakteriobójcze, a także odkażające. W zależności od rodzaju sprzedajemy go jako granulki, kostki chloru do basenu, kapsułki z chlorem do basenu, tabletki do chlorowania wody w basenie a także jako płyn, dzięki czemu każdy klient znajdzie w naszej ofercie odpowiednie środki chemiczne do basenu ogrodowego, dopasowane do swoich potrzeb.

Filtry basenowe

Klientom oferujemy również filtry przeznaczone do przydomowych zbiorników. Cechuje je prosta i intuicyjna obsługa, która pozwoli Ci utrzymać wodę w czystości. Zastosowanie filtra to ogromna wygoda, a także pewność, że woda jest czysta i pozbawiona bakterii, dzięki czemu w takim zbiorniku bez obaw będzie mogła kąpać się cała rodzina.

Glonobójcze środki do basenu ogrodowego

Jeśli mimo dbania o czystość i stosowania tabletek czyszczących do basenu, nieustannie walczysz z glonami gromadzącymi się w wodzie, sprawdź dostępne w naszym asortymencie preparaty Algen oraz Algen Super. Te środki chemiczne do basenu mają obojętne pH, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. Do ich zalet należy również długotrwałe działanie oraz brak chloru.

Chemia do basenu ogrodowego - tabletki basenowe z solą

Klientom oferujemy także sól w tabletkach, która doskonale nadaje się do uzdatniania, a także zmiękczania wody. Te tabletki do wody basenowej są bardzo uniwersalne i wykorzystywane w wielu różnych branżach.

Prowadzimy także sprzedaż soli termalnej jodowo-bromowej oraz soli algowo-termalnej, które sprawdzą się do kąpieli kosmetycznych, leczniczych oraz hydromasaży.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij