Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Witki suszone do sauny

Subcategories

795,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Bardzo wysoka jakość ! NOWOŚĆ 2019 Dostępny z pokrywą.
39,00 zł
Dostępny
Suszone witki z dębu kanadyjskiego do wykonywania sensów w saunie typu "Bania".
35,00 zł
Dostępny
Jak stosować w saunie lub bani?  Zaleca się aby podczas kąpieli w saunie przytrzymywać witkę przy twarzy i wdychać aromat w czasie od 3 do 5 min. Witki także zaleca się...
59,00 zł
Dostępny
Młode liście konopi zbierane w sposób ręczny i suszone w sposób naturalny. Odmiana certyfikowana Pochodzenie: Polska Długość witek od 50-60cm Waga: ok170g...
39,00 zł
Dostępny
Ususzona witka z gałązek drzewa wiśni do wykonywania seansów typu "Bania".

Odpowiednio przygotuj napar z suszonych witek i ciesz się wspaniałym aromatem oraz wykorzystaj je do masażu ciała w saunie suchej lub łaźni parowej.

 

Najwięksi wielbiciele kąpieli parowych w Europie – Finowie – nie wyobrażają sobie sesji w saunie suchej bez delikatnego uderzania listkami o skórę. Dębowie witki do sauny, a także te wykonane z brzozy czy eukaliptusa, służą do pobudzenia krążenia i przyśpieszają otwieranie porów, a więc wspomagają procesy oczyszczania ciała. Odpowiednie również dla osób o wrażliwej skórze – gałązki są delikatne, więc smaganie nie boli.

Proponujemy Państwu witki brzozowe, dębowe i eukaliptusowe. 

 

Skąd tak duża różnorodność? 

 

Ponieważ to, z czego wykonane są wiązki, nie jest bez znaczenia. Eukaliptus wypełnia saunę aromatem, który doskonale wpływa na gardło, pomaga także w zwalczaniu infekcji. Brzoza, dzięki dużej zawartości witamin C i A, pomaga oczyszczać skórę i zmiękczać naskórek. Dębowe witki proponujemy w kilku wariantach, na przykład z dodatkiem klonu czy lipy. Biczowanie z ich pomocą nie tylko wprowadzi głębiej do ciała ciepło z sauny, ale także poprawi działanie układu nerwowego i odświeży skórę.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij