Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Dezynfekcja aktywnym tlenem

Subcategories

36,75 zł 49,00 zł
Dostępny
Aktywny tlen  granulat do dezynfekcji wody basenowej - nie zawiera chloru.                                   Powinien być łączony z Algen.
35,00 zł
Dostępny
Aktywny Tlen  Tab. Aktywny tlen  tabletki 20 g do dezynfekcji wody basenowej - nie zawiera chloru. Dostępne pojemności: 1 kg, 5 kg
238,50 zł
Dostępny
Środek do dezynfekcji wody na bazie aktywnego tlenu.                                                                                Numer pozwolenia: PB.9475/23...
322,00 zł
Dostępny
SPRZEDAŻ TYLKO NA FAKTURĘ !!!!                                                                                                            Środek do dezynfekcji wody na bazie...

Nie akceptujesz chloru? Wypróbuj aktywny tlen do basenu

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej jakości preparaty wykorzystywane nie tylko do dezynfekcji i czyszczenia saun, ale również publicznych i prywatnych  basenów.

Oferowana przez nas chemia basenowa to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, by jak najdłużej utrzymać przydomowy basen w czystości. W tej kategorii produktów klienci znajdą między innymi aktywny tlen, który stanowi świetną alternatywę, jeśli ktoś jest uczulony na chlor lub po prostu z innych przyczyn nie toleruje tej substancji.

Aktywny tlen do basenu w różnej postaci

Wśród naszych preparatów z aktywnym tlenem klienci mogą wybierać produkty w najwygodniejszej dla siebie formule - aktywny tlen w tabletkach, w postaci granulatu lub płynu.

Tlen aktywny do basenu skutecznie usuwa m.in. pałeczki ropy błękitnej oraz gronkowca złocistego. To podstępne, groźne bakterie, które mogą powodować m.in. zapalenie układu moczowego i opon rdzeniowo-mózgowych, a także ropne stany zapalne na skórze.

Zalety dezynfekcji basenu aktywnym tlenem

Stosowanie aktywnego tlenu do dezynfekcji to popularne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są niewielkie zbiorniki basenowe, np. w salonach SPA lub na prywatnych działkach.

Środki do dezynfekcji basenów z aktywnym tlenem są niezwykle skuteczne i wyróżniają się szybkim działaniem. Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu w relatywnie krótkim czasie po przeprowadzonym oczyszczaniu basenu, możesz ponownie rozkoszować się relaksującą kąpielą.

Co ważne, w przeciwieństwie do preparatów z chlorem, środki z aktywnym tlenem do basenu są zupełnie bezwonne i hipoalergiczne - stanowią więc rewelacyjną alternatywę dla chloru, nie podrażniając naszej skóry i oczu.

Wybierz tlen aktywny do basenu i ciesz się krystalicznie czystą wodą

Preparaty Bassau z tlenem aktywnym to środki chemiczne, zapewniające prawidłową dezynfekcję wody w zbiorniku. To rozsądny wybór, jeśli szukasz wydajnej alternatywy dla popularnego chloru, który wolniej się rozpuszcza i pozostawia specyficzny zapach.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pojawiających się podczas wyboru odpowiednich preparatów do dezynfekcji basenu, służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij