Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Urządzenia pomiarowe

Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają sprawdzenie parametrów wody w zbiorniku. Posiadamy w asortymencie zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe, jak fotometry elektroniczne. Do mniej zaawansowanych techniczne rozwiązań należy zaliczyć klasyczne termometry, czyli niezawodne przyrządy do pomiaru temperatury, jak też ręczne testery wody basenowej, umożliwiające sprawdzenie pH cieczy, a także zawartości tlenu, chloru, itp.

Polecamy duży wybór produktów, które pomagają dbać o odpowiednie parametry w zbiornikach kąpielowych i nie tylko. Mogą być stosowane także w stawach ogrodowych, fontannach , itp. Wszystkie cechuje łatwa obsługa, dzięki czemu może z nich korzystać każdy i to bez specjalistycznej wiedzy i szkoleń w zakresie eksploatacji. Chętnie wprowadzamy do oferty nowości. Analizujemy pod tym kątem rynek i najciekawsze propozycje umieszczamy w asortymencie, mając na uwadze zapotrzebowanie konsumentów.

Polecamy przedmioty uznanych producentów w branży, dzięki temu dajemy naszym odbiorom pewność, że wybierają z najlepszych, sprawdzonych rozwiązań.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij