Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Sauna

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage

Wyposażenie sauny - akcesoria dla użytkowników i saunamistrzów

W naszym sklepie oferujemy klientom szeroki asortyment akcesoriów niezbędnych zarówno do małych, domowych stref relaksu, jak i do lokali typu SPA&Wellness. Sesje w gorącej saunie trudno sobie wyobrazić bez takich akcesoriów jak cebrzyki, chochle i kamienie, a także przydatne tekstylia. W ofercie klienci znajdą również wygodne drewniane leżaki, oparcia i podgłówki oraz praktyczne naczynia do aromaterapii wraz z preparatami do kąpieli solankowych.

Akcesoria do sauny - naturalne olejki, kadzidła i świece

Jeśli o aromaterapii mowa, to w naszym sklepie internetowym klienci zaopatrzą się również w akcesoria zwiększające poziom odprężenia podczas sesji w saunie. To między innymi rozmaite olejki eteryczne, ale też koncentraty zapachowe, kadzidła oraz świece sojowe. Przyjemna woń kwiatów, drzew i ziół pomaga w odprężeniu całego ciała i pozytywnie nastraja. Oferujemy szeroką gamę zapachów skomponowanych z naturalnych składników, m.in. o nutach kwiatowych, owocowych, ziołowych czy drzewnych.

Podczas aromaterapii, oprócz przyjemnego zapachu, bardzo ważny jest także odpowiedni poziom wilgotności w saunie - dlatego naszą ofertę wzbogacają misy do aromaterapii z kroplomierzem, fontanny i amfory wykonane z naturalnego kamienia mydlanego.

Niezbędne wyposażenie - chochle, cebry, kamienie i termometry

Sesje w saunie nie mogą odbyć się bez podstawowego wyposażenia w kabinie, jakim są chochle i cebry przeznaczone do polewania kamieni ułożonych na piecach. Klientom proponujemy różnej wielkości cebrzyki i chochle, wykonane z wysokogatunkowego drewna.

Dostępne w naszej ofercie kamienie magmowe i kwarcowe do pieców saunowych to produkty o świetnych właściwościach akumulujących, są odporne na gwałtowne zmiany temperatur, dlatego mogą być bezpiecznie stosowane podczas korzystania z relaksu w saunie.

Wśród niezbędnych akcesoriów sauny klienci znajdą także urządzenia pomiarowe - higrometry i termometry, zarówno w klasycznej formie, jak i w postaci popularnych klepsydr. Dają one komfortowy podgląd na warunki panujące w saunie, które warto kontrolować, by sesje saunowania odbywały się z korzyścią dla naszego zdrowia.

Dla saunamistrzów i odwiedzających sauny - akcesoria tekstylne

Dla zapewnienia maksymalnego relaksu podczas przebywania w saunie, warto wyposażyć się w luksusowe tekstylia Bassau - w naszym asortymencie oferujemy klientom miękkie szlafroki i ręczniki, a także specjalne nakrycia głowy wykonane z naturalnej bawełny. Ekologiczne włókna mają świetne właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu zapewniają swobodny dopływ powietrza do ciała i chronią je przed przegrzaniem.

Oprócz gości sauny, w naszym sklepie niezbędne akcesoria odnajdą również profesjonalni saunamistrzowie, którym oferujemy płócienne wachlarze oraz ręczniki, stanowiące obowiązkowe wyposażenie saunamistrzów podczas widowiskowych ceremonii w saunie.

Pozostałe akcesoria i wyposażenie do sauny

Nasza bogata oferta wyposażenia i akcesoriów do saun obejmuje także inne kategorie produktów, takie jak: środki do czyszczenia i konserwacji drewnianych kabin, drewniane wiadra prysznicowe, oświetlenie oraz głośniki saunowe, które pomagają wprowadzić w kabinie odpowiedni, intymny nastrój, praktyczne półki i wieszaki na ręczniki, a także unikalne kompozycje muzyczne, które wzbogacą każdą ceremonię saunamistrza czy sesję aromaterapii.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij