Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Sauna

W naszym asortymencie mogą się Państwo zaopatrzyć w szereg artykułów do małych, domowych stref relaksu, jak i do lokali typu SPA&Wellness. Kąpiel w gorącym powietrzu trudno sobie wyobrazić bez takich akcesoriów do sauny, jak cebrzyki, chochle i kamienie, po których rozlewana będzie woda. Znajdują się tu również drewniane leżaki, oparcia i podgłówki. W ofercie nie mogło zabraknąć także naczyń do aromaterapii oraz preparatów do kąpieli solankowych.

Naturalne olejki, kadzidła i świece

Jeśli o aromaterapii mowa, to w naszym sklepie internetowym zaopatrzą się Państwo również w akcesoria zwiększające poziom odprężenia podczas sesji w saunie. To między innymi rozmaite olejki eteryczne, ale też koncentraty zapachowe, kadzidła oraz świece sojowe. Przyjemna woń kwiatów, drzew i ziół pomaga w zrelaksowaniu się. Olejków eterycznych należy używać zgodnie z zaleceniami i z uwagą na możliwe skutki uboczne. Oferujemy szeroką gamę zapachów skomponowanych z naturalnych składników.

Kosmetyki, szlafroki i inne elementy wyposażenia

W naszym sklepie oferujemy też inne akcesoria do sauny i stref Spa&Wellness: peelingi, glinki kosmetyczne, maski do włosów, wody kwiatowe i hydrolaty czy też kremy do twarzy. Znajdują się tu także szczotki do ciała oraz suszone witki do masażu. Nie zapomnieliśmy też o produktach niezbędnych do zaprowadzenia w saunie porządku i odpowiedniego klimatu: środkach czyszczących, oświetleniu, muzyce relaksacyjnej, a nawet szybach wentylacyjnych. Mamy tu również akcesoria dla saunamistrza oraz osób odwiedzających. To między innymi szlafroki oraz inne elementy ubioru.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij