Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki obojętne

Subcategories

9,50 zł
Dostępny
Środek neutralny do czyszczenia dużych powierzchmi. Dostępne opakowanie: 1kg , 5kg , 30kg.

Jeśli chcesz, aby kąpiel w przydomowym zbiorniku wodnym była nie tylko przyjemna, ale również bezpieczna dla Twojego zdrowia, to najlepszym sposobem na to będą środki obojętne.

Dzięki nim możliwe będzie utrzymanie wody o poziomie pH 7 – 7,4. Takie pH nie będzie przyjazne dla skóry i nie wywoła podrażnień. Jednak równie ważne jest także usuwanie zabrudzeń z jego powierzchni.

W naszym asortymencie dostępny jest środek do czyszczenia basenu Filiser N. Doskonale nadje się on do usuwania zabrudzeń, co więcej posiada właściwości, które sprawiają, że niweluje on brzydki zapach. Regularne stosowanie takie preparatu nie tylko pomoże pozbyć się zabrudzeń, ale również skutecznie usunie bakterie i grzyby.

Przydomowy basen to wspaniała rzecz, szczególnie gdy na zewnątrz panują upały, należy jednak pamiętać o jego prawidłowej pielęgnacji. Tylko w ten sposób kąpiel będzie przyjemna i bezpieczna. Środki do czyszczenia basenu, które znajdziesz w naszej ofercie pomogą pozbyć Ci się uciążliwych zabrudzeń w postaci kamienia, osadów, a także tłuszczu.

Wszystkich właścicieli przydomowych zbiorników zachęcamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań, które pomogą szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia i pozbyć się bakterii.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij