Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Baza wiedzy

Jak często włączać pompę w basenie?

Pompa filtrująca wodę w basenie to niezbędny element wyposażenia każdego basenu. Dzięki regularnej filtracji woda w basenie jest klarowna, pozbawiona glonów i zanieczyszczeń. Kąpiel w takim basenie to czysta przyjemność.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 432 odsłony

Jakie środki stosować do oczyszczania i zmiękczania wody w basenie?

Stosowanie chemii basenowej służy zwalczaniu glonów, alg i wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych. Odpowiednie środki zapobiegają pojawianiu się zanieczyszczeń wody i umożliwiają bezpieczne korzystanie z basenu. Jakie preparaty powinno się stosować do uzdatniania wody basenowej?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2008 odsłony

Jak pozbyć się glonów z basenu?

Zielona, mętna woda w basenie zewnętrznym zniechęca do kąpieli. Jej kolor wskazuje na obecność glonów i alg, które rozwijają się w wodnym środowisku już po kilku dniach od napełnienia basenu wodą.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 737 odsłony

Czy podchloryn sodu gwarantuje skuteczną dezynfekcję basenu?

Chlor od dawna jest najlepszym i najczęściej wybieranym środkiem do odkażania basenów i utrzymywania ich w stanie wolnym od bakterii i glonów. Uzdatnianie wody basenowej jest zaskakująco proste.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1213 odsłony

Jak dodawać tabletki chlorowe do basenu?

Niezależnie od tego, czy dopiero wybudowałeś swój basen, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, wiemy, że utrzymanie basenu wolnego od bakterii i zanieczyszczeń jest Twoim najwyższym priorytetem. Testowanie wody w basenie i dostosowywanie poziomu chloru może być czasochłonnym zadaniem – i to po tym, jak już spędziłeś godziny na zbieraniu liści i szorowaniu ścian basenu.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1203 odsłony

Do czego służą czapki do sauny?

Filcowa czapka do sauny to tradycyjny sposób ochrony głowy oraz włosów podczas przebywania w saunie. Kapelusz zakładany jest na głowę chwilę przed wejściem do rozgrzanego pomieszczenia.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1011 odsłony

Zasady korzystania z sauny

Chciałbyś na własnej skórze przekonać się o zaletach, jakie może przynieść kąpiel parowa, ale nie do końca znasz podstawowe zasady korzystania z sauny? Sprawa nieco inaczej wygląda w zależności od tego, czy korzystamy z niej w obiekcie publicznym, czy prywatnym.

label
remove_red_eye 824 odsłony

Suszone witki do sauny. Jak z nich korzystać?

Kąpiele parowe warto urozmaicać różnymi dodatkami. Jednymi z ciekawszych akcesoriów, które można stosować podczas seansu w saunie, są suszone witki z liści różnych drzew.

label
remove_red_eye 1156 odsłony

Odpowiednia czapka i ubiór w saunie

Kwestia tego, co na siebie założyć podczas korzystania z kąpieli parowej, jest nieco kontrowersyjna. Poznaj nasze porady dotyczące tego jaki stój (lub jego brak) warto wybrać do sauny i dowiedz się, czemu nie warto rezygnować z nakrycia głowy.

label
remove_red_eye 792 odsłony

Seans aromaterapeutyczny w domowej saunie

Jednym z głównych zadań kąpieli w gorącym powietrzu jest pomoc w odprężeniu się i zrelaksowaniu, ale przypisuje się nim również pozytywne oddziaływanie na organizm.

label
remove_red_eye 889 odsłony
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij