Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Łaźnia parowa

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage

W naszym sklepie internetowym zaopatrzą się Państwo w wiele niezbędników do domowych stref relaksu i profesjonalnych punktów SPA. W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się rozmaite akcesoria do łaźni parowych. To na przykład emulsje i koncentraty w ponad stu zapachach – cytrusowych, owocowych, korzennych, leśnych i wielu innych. Stworzone są na bazie olejków eterycznych i występują w opakowaniach o pojemności 1 l i 5 l.

Poza nimi polecamy także wyroby i akcesoria do kąpieli mineralnych: solanki termalne, mgiełki czy sole zapachowe. Ostatnie z wymienionych produktów można zakupić w wersji miałkiej, drobnoziarnistej i gruboziarnistej. Solanki pochodzą zaś z Dębowca koło Skoczowa i cechują się dużą zawartością jodu, bromu, wapnia i magnezu. Produkty należy dozować zgodnie z zaleceniami w celu zwiększenia wrażeń zapachowych podczas sesji.

Środki dezynfekujące

Czyste i zadbanie pomieszczenie bez wątpienia ma wpływ na nasz poziom odprężenia po sesji w łaźni parowej. Aby zadbać o higienę, polecamy stosowanie środków dezynfekujących przeznaczonych specjalnie dla saun, basenów oraz stref SPA&Wellness. W naszym asortymencie znajdą Państwo preparaty o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym, koncentraty do czyszczenia pomieszczeń sanitarnych oraz uniwersalne środki do usuwania zanieczyszczeń organicznych. Produkty są dostępne w podręcznych butelkach i dużych kanistrach zapasowych. Zachęcamy do poznania pełnej oferty dostępnych akcesoriów i do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij