Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Termometry basenowe

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów pomagających w poprawnej eksploatacji basenów. Dostarczamy naszym klientom dokładne termometry basenowe w wersji:

  • okrągłej, 
  • pływającej,
  • standardowej.

Zalety

Dodatkowym atutem termometru do mierzenia temperatury wody jest wyposażenie tych narzędzi w uniwersalną możliwość zbadania temperatury zarówno w skali Celsjusza, a także Fahrenheita. Dzięki temu można precyzyjnie sprawdzać na bieżąco ewentualne wahania poziomu ciepła oraz skuteczność działania urządzeń grzewczych.

Zastosowanie

Są to bardzo ważne akcesoria ze względu na fakt, że pozwalają one kontrolować ciepło wody w basenie, która powinna być zgodna z określoną w odpowiednich przepisach temperaturą, która w przypadku obiektów sportowych waha się między 26 a 28 stopni. Dzięki temu będzie można utrzymać na wysokim poziomie komfort korzystania z pływalni dla jego użytkowników, zapobiegając nadmiernemu ochłodzeniu. Jest to szczególnie ważne w przypadku korzystania z tych obiektów przez dzieci, gdy są one przeznaczone do użytku szkolnego przez najmłodszych.

Subcategories

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij