Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Blog - co nowego? - Bassau

Zasady korzystania z sauny

Chciałbyś na własnej skórze przekonać się o zaletach, jakie może przynieść kąpiel parowa, ale nie do końca znasz podstawowe zasady korzystania z sauny? Sprawa nieco inaczej wygląda w zależności od tego, czy korzystamy z niej w obiekcie publicznym, czy prywatnym.

label
remove_red_eye 148 odsłony

Suszone witki do sauny. Jak z nich korzystać?

Kąpiele parowe warto urozmaicać różnymi dodatkami. Jednymi z ciekawszych akcesoriów, które można stosować podczas seansu w saunie, są suszone witki z liści różnych drzew.

label
remove_red_eye 165 odsłony

Odpowiednia czapka i ubiór w saunie

Kwestia tego, co na siebie założyć podczas korzystania z kąpieli parowej, jest nieco kontrowersyjna. Poznaj nasze porady dotyczące tego jaki stój (lub jego brak) warto wybrać do sauny i dowiedz się, czemu nie warto rezygnować z nakrycia głowy.

label
remove_red_eye 170 odsłony

Seans aromaterapeutyczny w domowej saunie

Jednym z głównych zadań kąpieli w gorącym powietrzu jest pomoc w odprężeniu się i zrelaksowaniu, ale przypisuje się nim również pozytywne oddziaływanie na organizm.

label
remove_red_eye 286 odsłony

Kosmetyki do sauny. Jak i kiedy je stosować?

Gorące powietrze sprzyja otwieraniu się porów, a poprzez skórę z naszego organizmu wydalane są zbędne toksyny - sam seans w saunie może więc przyczynić się do poprawy stanu i wyglądu naszego ciała.

label
remove_red_eye 98 odsłony

Na co zwrócić uwagę, dobierając koncentraty zapachowe do sauny?

Niektóre z nich działają orzeźwiająco, inne wyciszają, każde jednak mają moc poprawienia naszego nastroju – to nie sekret, że przyjemne aromaty i koncentraty zapachowe uprzyjemniają seans w saunie.

label
remove_red_eye 108 odsłony

Jak stosować olejki eteryczne w saunie suchej?

Kąpiel cieplną możemy uprzyjemnić sobie wspaniałymi kompozycjami zapachowymi. Wielu z nas przeprowadza zabiegi aromaterapii w saunie suchej, parowej a nawet infrared.

label
remove_red_eye 144 odsłony

Aromaterapia w saunie - zalety rozwiązania

Po długim dniu lub wyczerpującej pracy lubimy się zrelaksować. Ci z nas, którzy mogą w tym celu skorzystać ze swojej własnej sauny – suchej, parowej, a nawet infrared - chętnie uatrakcyjniają pobyt w niej poprzez dodanie do wody kilku kropel aromatycznego olejku eterycznego.

label
remove_red_eye 97 odsłony

Akcesoria do sauny – czego możesz potrzebować?

Pomaga się odprężyć po długim dniu lub męczącym treningu, wspaniale rozgrzewa i rozluźnia spięte mięśnie. Kąpiel parowa nie bez powodu ma tak wielu miłośników.

label
remove_red_eye 98 odsłony

Olejki eteryczne - skuteczna aromaterapia

Każdy z nas ma swoje bardziej lub mniej ulubione zapachy. Olejki stosowane w saunach nie są wyłącznie od tego, by umilić nam spędzany tam czas poprzez ich właściwości zapachowe.

label
remove_red_eye 4123 odsłony
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij