Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Testery ręczne

Subcategories

69,95 zł
Dostępny
Rączny fotometr do pomiaru pH i aktyenego tlenu (O2) w wodzie.
49,53 zł
Dostępny
Ręczny fotometr do pomiaru pH i chloru w wodzie.
4,50 zł
Dostępny
Cena jednostkowa: 0,34 zł za szt Także do fotometru SCUBA II DPD1 Rapid  DPD1 Photometr  DPD3 Rapid  DPD3 Photometr  pH Rapid pH Photometr Dostępne opaklowanie:...
31,52 zł
Dostępny
Ręczny tester do mierzenia zawartości pH i chloru w wodzie basenowej.
1 250,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru potencjału REDOX oraz temperatury. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i...
1 100,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru zasolenia. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i funkcjonalność.
76,38 zł
Dostępny
Paskowy tester wody basenowej 6 w 1. 50 szt w opakowaniu.

Ręczny tester pH do basenu

Będąc właścicielem basenu, chcesz jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo i komfort wszystkich osób korzystających z kąpieli - w tym celu dobrze jest regularnie sprawdzać parametry wody basenowej. Dzięki temu również masz pewność, że chemia basenowa będzie skutecznie i prawidłowo działała, a elementy basenu będą odpowiednio chronione. 

Analiza parametrów wody basenowej powinna obejmować przede wszystkim pomiar pH - w tym celu oczywiście przydatny będzie np. manualny miernik pH wody w basenie. W zależności od tego, jaką metodę dezynfekcji wody basenowej wybierzesz, dodatkowo kontroluj pomiar chloru lub aktywnego tlenu w basenie.

W naszej ofercie znajdziesz precyzyjne urządzenia manualne do pomiaru parametrów wody basenowej, a także odpowiednie dla nich odczynniki. Oferujemy ręczne testery pH do basenu oraz mierniki chloru w basenie, które pozwalają regularnie sprawdzać i kontrolować parametry wody basenowej.

Rodzaje ręcznych mierników do basenu

W naszej ofercie znajdziesz standardowe, manualne urządzenia, a także te z elektronicznym wyświetlaczem. Do pomiaru parametrów wykorzystywane są zarówno paski, jak i tabletki, które rozpuszczone w próbce wody pozwalają sprawdzić  jej właściwości w stosunku do określonych norm bezpieczeństwa.

Miernik pH wody basenowej - zalety

Stosowanie manualnego wskaźnika pH do basenu niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim jest nią możliwość szybkiego sprawdzenia odpowiedniego pH, które powinno się wahać między 7,0 a 7,4. Inną zaletą miernika pH wody w basenie jest także jego niezwykle intuicyjna obsługa, która pozwala szybko zorientować się w sposobie użytkowania urządzenia, a następnie zastosować go w praktyce.

Zastosowanie testera basenowego: chlor i pH

Miernik chloru do basenu czy tester pH to sprzęt wykorzystywany przede wszystkim na pływalniach oraz w gabinetach SPA, ale może być również stosowany w zbiornikach przemysłowych. Dzięki popularnym miernikom pH wody w basenie, sprawdzić można także stan wody w zbiornikach w środowisku naturalnym.

Manualny paskowy tester chloru do basenu i miernik pH w basenie

W naszej ofercie prezentujemy klientom testy paskowe występujące jako paski do zanurzenia w wodzie. Jak ich używać?

Papierek lakmusowy należy zanurzyć w wodzie, odczekać czas podany w instrukcji obsługi i odczytać wynik (w postaci konkretnego zabarwienia papierka), porównując go ze skalą dołączoną do opakowania. Papierki lakmusowe są również dołączane do miernika chloru do basenu i umożliwiają sprawdzenie stężenia tego popularnego środka do dezynfekcji wody basenowej.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij