Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Testery ręczne

Dysponujemy precyzyjnymi urządzeniami manualnymi do pomiaru parametrów wody basenowej, a także odpowiednimi dla nich odczynnikami. Sprzedajemy Państwu manualne testery do wody basenowej, które pozwalają regularnie sprawdzać i kontrolować jakość wyposażenia pływalni.

Rodzaje testerów ph do wody basenowej

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia ze standardowym, a także elektronicznym wyświetlaniem sprawdzanych parametrów. Wykorzystywane są do tego paski, a także tabletki, które rozpuszczone w próbce wody pozwalają sprawdzić zasolenie oraz inne jej właściwości i prawidłowości w stosunku do określonych norm bezpieczeństwa.

Funkcjonalność

Zastosowanie testerów manualnych związane jest z wieloma udogodnieniami. Przede wszystkim jest to możliwość szybkiego sprawdzenia odpowiedniego ph, które powinno się wahać pomiędzy 7,0 a 7,4. Inną zaletą jest także prosta obsługa, która pozwala szybko zorientować się w sposobie funkcjonowania urządzenia, a następnie zastosować go w praktyce.

Zastosowanie

Przede wszystkim sprzęt ten wykorzystywany jest na pływalniach oraz spa, ale może być również stosowany w zbiornikach o zastosowaniu przemysłowym. Dzięki niemu sprawdzić można także stan wody w zbiornikach w środowisku naturalnym.

Subcategories

69,95 zł
Dostępny
Rączny fotometr do pomiaru pH i aktyenego tlenu (O2) w wodzie.
49,53 zł
Dostępny
Ręczny fotometr do pomiaru pH i chloru w wodzie.
4,50 zł
Dostępny
Cena jednostkowa: 0,34 zł za szt Także do fotometru SCUBA II DPD1 Rapid  DPD1 Photometr  DPD3 Rapid  DPD3 Photometr  pH Rapid pH Photometr Dostępne opaklowanie:...
31,52 zł
Dostępny
Tester do mierzenia zawartości pH i O2 w wodzie basenowej.
31,52 zł
Dostępny
Ręczny tester do mierzenia zawartości pH i chloru w wodzie basenowej.
1 250,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru potencjału REDOX oraz temperatury. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i...
1 100,00 zł
Dostępny
Elektroniczne urządzenie do pomiaru zasolenia. Urządzenie wyposażone jest w wymienne elektrody, aby zapewnić długą żywotność i funkcjonalność.
46,00 zł
Dostępny
Paskowy tester wody basenowej 6 w 1. 50 szt w opakowaniu.
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij