Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Koncentraty zapachowe do sauny ziołowe
Koncentraty zapachowe do sauny ziołowe

Koncentrat zapachowy do sauny - ziołowe

21,90 zł
Brutto
Zapachy ziołowe to: anyż, azjatycka trawa,górskie zioła z limonką,koniczyna,koper włoski,koniczyna, melisa,paczula, pieprz,rabarbar,rozmaryn,rumianek,szałwia,trawa cytrynowa,ylang-ylang,zielona herbata,zioła alpejskie,zioła szwajcarskie.
Dostępny
pojemność :
Zapach :

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny
Zapachy ziołowe to:anyż, azjatycka trawa,górskie zioła z limonką,koniczyna,koper włoski,koniczyna, melisa,paczula, pieprz,rabarbar,rozmaryn,rumianek,szałwia,trawa cytrynowa,ylang-ylang,zielona herbata,zioła alpejskie,zioła szwajcarskie.

Cena jednostkowa:

opakowanie 200 ml   10,95 zł za 100 ml

opakowanie 500 ml     9,99 zł za 100 ml

opakowanie   1 l         8,76 zł  za 100 ml

opakowanie   5 l         7,88 zł  za 100 ml

Opis:

Działanie aromaterapeutyczne esencji ziołowych: antydepresyjne,uspokajające,odprężające,wskazane w stanach depresyjnych i bezsenności.

Firma BASSAU proponuje Państwu koncentraty zapachowe do sauny przygotowane na naturalnej bazie stworzonej przez olejki eteryczne. Idealne do aromaterapii w trakcie seansu w saunie. Będzie ona niezwykle skuteczna, ze względu na panujące w saunie warunki, dzięki którym wchłaniane olejków eterycznych odbywa się dwoma kanałami - drogami oddechowymi oraz przez skórę.

Ponadto koncentraty zapachowe Bassau doskonale nadają się do komponowania tzw. rytuałów zapachowych w saunie, to znaczy użycia kilku aromatów po sobie, ponieważ nie pozostawiają one osadów i zanieczyszczeń na kamieniach. Każdy użyty zapach jest tożsamy i intensywny.

Koncentraty zapachowe są niezwykle wydajne i wystarczą na wiele skutecznych inhalacji.

Inne zastosowanie:

Oferowane przez nas koncentraty doskonale mogą również pełnić rolę zapachów do nawilżaczy powietrza. A po dodaniu kilku kropel do wody, np. podczas zmywania podłogi, całe pomieszczenie wypełni się niepowtarzalnym aromatem.

Sposób użycia:

W zależności od żądanego efektu oraz intensywności wybranego aromatu, koncentrat do sauny rozcieńczyć w wodzie w proporcji od 5 do 10 ml płynu na 1 litr wody.

Wymieszać przed użyciem.

W naszym katalogu posiadamy olejki do sauny o różnej pojemności - 200 ml; 500 ml 1 l; 5 l.

 

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij