Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Solanki/sól do inhalacji i kąpieli Sól Zabłocka Jodowo-Bromowa do kąpieli 1,2 kg
Solanki/sól do inhalacji i kąpieli Sól Zabłocka Jodowo-Bromowa do kąpieli 1,2 kg

Sól Zabłocka Jodowo-Bromowa do kąpieli 1,2 kg

24,00 zł
Brutto
Bogata w mikroelementy sól kąpielowa warzona z solanki leczniczej wydobywanej w Dębowcu k/ Skoczowa. Opakowanie 1,2 kg.
Dostępny

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Zastosowanie:

Kąpiele SPA i wspomagające leczenie dolegliwości: reumatycznych, neurologicznych, dermatologicznych, dróg oddechowych oraz w rehabilitacji, regeneracji i rekonwalescencji.

Sposób użycia:

Już garść soli na wannę wody nawilży, ujędrni, odżywi i zregeneruje skórę. Wspomaganie leczenia następuje gdy stężenie soli w roztworze osiągnie poziom minimum 1%. Im większe stężenie tym odczuwalny efekt będzie większy. nie należy przekraczać stężenia 5%.
Przykładowo rozpuszczając 1 opakowanie soli w 100 litrach wody uzyskamy roztwór 1,2%.
Kąpiele mogą być całkowite lub częściowe (np. moczenie stóp). Najlepiej wykonać je w seriach po 10 wykonywanych co 2 dzień dwa razy w roku lub jednorazowo przy pojawieniu się dolegliwości.
Temperatura wody do 37 stopni C, a czas trwania kąpieli od 10 do 20 min.

ZALETY

Wspomaga leczenie dolegliwości: reumatycznych, neurologicznych, przemiany materii, ginekologicznych, dermatologicznych, laryngologicznych, dróg oddechowych. Posiada znakomite walory w odtruwaniu i regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku sportowym. Nadto minerały w niej zawarte koją dolegliwości mięśni i ścięgien, przyspieszając regenerację po urazach i kontuzjach.

Działanie jodu, największego bogactwa naszej soli, polega między innymi na przyspieszeniu i usprawnieniu procesów oddechowych zachodzących w komórkach organizmu i przyspieszeniu spalania tłuszczu co podnosi wydolność i motorykę organizmu. Kąpiele w tej soli łagodzą napięcie nerwowe, stres i nerwice. Stosuje się je także w rekonwalescencji oraz w celu uzupełniania niedoborów jodu, w odchudzaniu w terapii bulimii i anoreksji.

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij