Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!
Środki kwaśne Fliser K
Środki kwaśne Fliser K

Fliser K

14,50 zł

(11,70 zł kg)

Brutto
Zwalcza osad z kamienia. Dostępne pojemności: 1kg , 5kg ,30 kg.
Dostępny
pojemność :

Ocena :  

Add to Wishlist
Dostępny

Opis:

Płynny koncentrat do czyszczenia płytek ceramicznych, niecek basenowych, folii basenowej odpornej na kwas. Zawiera kwas fosforowy.

Nadaje się do wszystkich publicznych i prywatnych basenów, toalet (pisuarów), kabin prysznicowych i wanien.W przypadku stosowania na powierzchniach chromowanych, które są w złym stanie, ich kolor może ulec zmianie. Nie stosować do czyszczenia powierzchni wrażliwych na kwasy, takich jak marmur, miedź, aluminium, nylon (poliamid). Jeśli czyścisz chłonne powierzchnie, takie jak fugi, zwilż je dobrze wodą. Przed dodaniem środka czyszczącego warto sprawdzić, czy nie zaszkodzi konkretnej powierzchni (w mniej widocznym miejscu nalać punktowo odrobinę środka czyszczącego).

Zastosowanie:

Stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami producenta. Czyszczenie miejsc wokół basenu: obrzeża, prysznice, łazienki, ubikacje - w zależności od stopnia zabrudzenia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1 litr koncentratu na 10 litrów wody. W miejscach silnie zabrudzonych stosować w postaci nie rozcieńczonej. Aby uzyskać lepszy efekt czyszczenia używać ciepłą wodę. Po umyciu spłukać dużą ilością wody. Czyścić wyłącznie w rękawicach ochronnych

 

Właściwości:

Wyprodukowany na bazie kwasu łagodny środek przeznaczony do czyszczenia płytek ceramicznych oraz folii basenowej odpornej na kwas. Rozpuszcza wszelkie nawet uporczywe osady wapnia, mydła wapniowego, kamienia moczowego, rdzy oraz tłuste plamy. Dzięki zawartości dodatkowych katalizatorów środek jest łagodny dla czyszczonych powierzchni. Fliser K można używać także do czyszczenia wszelkich tworzyw odpornych na działanie kwasu.

 

Wykaz składników:

Nazwa chemiczna/ Chemical Name

Nr CAS

Nazwa INCI

Aqua

7732-18-5

Aqua

Kwas fosforowy

7664-38-2

Phosphoric Acid

Kwas solny

7647-01-0

Chydrochloric acid

Alkohole, C13, rozgałęzione, etoksylowane, 6-20 TE

69011-36-5

Isotrideceth-8

Kwas szczawiowy

6153-56-6

OXALIC ACID

Kompozycja zapachowa

Perfum

Szczegółowe referencje

Powiązane produkty

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij