Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Wyposażenie basenu

Posiadamy w ofercie produkty stanowiące niezbędne wyposażenie basenu. Wszystkie dostępne w tej kategorii rozwiązania pomogą w utrzymaniu akwenu w jak najlepszym stanie. Zapewniają także komfortowe warunki wszystkim zażywającym kąpieli w nieckach. Wśród proponowanych produktów znaleźć można między innymi filtry basenowe, a także systemy grzewcze umożliwiające ogrzewanie, czy urządzenia pomiarowe do kontrolowania parametrów cieczy. Polecamy także duży wybór akcesoriów, jak szczotki podcieśnieniowe, siatki, czy deski do nauki pływania.

Oferta naszego sklepu pozwala na zakup kompletnego wyposażenia – poczynając do chemii czyszczącej i rozwiązań filtracyjnych aż po akcesoria. Wszystkie przedmioty pochodzą od cenionych w branży producentów, ale też oferujemy produkty autorskie. Proponujemy chemię basenową opartą na naszych autorskich formułach. Cechuje ją wysoka skuteczność działania oraz nowoczesny skład, gwarantujący długi okres oddziaływania.

Obserwujemy zmieniające się trendy oraz dynamikę potrzeb konsumentów. Dostosowujemy do tego naszą ofertę, dostarczając kompleksowe wyposażenie dobre jakościowo i w przystępnej cenie. Atutem naszego asortymentu jest także możliwość wyboru rozwiązań zgodnie z indywidualnymi, bieżącymi potrzebami – zapewniamy dostępność produktów.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij