Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki do czyszczenia basenów

Oferujemy kwaśne, zasadowe, a także obojętne środki do czyszczenia basenu, za pomocą których utrzymasz przydomowy zbiornik wodny w czystości. Regularne stosowanie umożliwi skuteczne usuwanie powstających na dnie oraz ścianach zabrudzeń.

W naszym asortymencie dostępne są produkty wysokiej jakości, które pomogą usunąć zabrudzenia, a jednocześnie nie będą podrażniać skóry. Kwaśny środek do czyszczenia basenu doskonale sprawdzi się przy myciu płytek ceramicznych, niecek, ale także doskonale nada się do usuwania tłuszczu i będzie przeciwdziałać gromadzeniu się wapna.

Produkty zasadowe przeznaczone są głównie do sprzątania natrysków, szatni, toalet, ale również płytek ceramicznych. Podobnie jak w przypadku produktów kwaśnych rozpuszczają tłuszcz i brud. Natomiast obojętne środki do basenu przeznaczone są do usuwania zabrudzeń z dużych powierzchni. Co więcej niwelują brzydkie zapachy i sprawiają, że dana powierzchnia roztacza wokół siebie przyjemny aromat.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można także produkty specjalne oraz te przeznaczone do dezynfekcji. W specjalnych dostępne są przede wszystkim żele Randrani A, S oraz Super, a także Dakon S. Produkty te przeznaczone są do usuwania brudu z powierzchni płyt zbiornika, tworzyw sztucznych, a także części wbudowanych. Żelowa konsystencja pozwala na dobre czyszczenie również pionowych ścian.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszych produktów do swojego zbiornika.

Środki posiadają ATEST PZH

atest

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for.

Back to homepage
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij