Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Środki do czyszczenia basenów

Oferujemy kwaśne, zasadowe, a także obojętne środki do czyszczenia basenu, za pomocą których utrzymasz przydomowy zbiornik wodny w czystości. Regularne stosowanie umożliwi skuteczne usuwanie powstających na dnie oraz ścianach zabrudzeń.

W naszym asortymencie dostępne są produkty wysokiej jakości, które pomogą usunąć zabrudzenia, a jednocześnie nie będą podrażniać skóry. Kwaśny środek do czyszczenia basenu doskonale sprawdzi się przy myciu płytek ceramicznych, niecek, ale także doskonale nada się do usuwania tłuszczu i będzie przeciwdziałać gromadzeniu się wapna.

Produkty zasadowe przeznaczone są głównie do sprzątania natrysków, szatni, toalet, ale również płytek ceramicznych. Podobnie jak w przypadku produktów kwaśnych rozpuszczają tłuszcz i brud. Natomiast obojętne środki do basenu przeznaczone są do usuwania zabrudzeń z dużych powierzchni. Co więcej niwelują brzydkie zapachy i sprawiają, że dana powierzchnia roztacza wokół siebie przyjemny aromat.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można także produkty specjalne oraz te przeznaczone do dezynfekcji. W specjalnych dostępne są przede wszystkim żele Randrani A, S oraz Super, a także Dakon S. Produkty te przeznaczone są do usuwania brudu z powierzchni płyt zbiornika, tworzyw sztucznych, a także części wbudowanych. Żelowa konsystencja pozwala na dobre czyszczenie również pionowych ścian.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszych produktów do swojego zbiornika.

Środki posiadają ATEST PZH

atest

9,50 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
PŁYN DO HIGIENICZNEJ DEZYNFEKCJI RĄK
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij