Złóż zamówienie do godziny 12:00, a wyślemy jeszcze dziś!

Akcesoria basenowe

Proponujemy produkty użyteczne w eksploatacji basenów ogrodowych oraz na kąpieliskach miejskich – otwartych i zadaszonych. Wśród dostępnych produktów znajdują się akcesoria basenowe jak pływające dozowniki do chloru, które uwalniają odpowiednią ilość środka dezynfekującego. Polecamy także specjalne wałki oraz deski z pianki, które pomagają w nauce pływania. W celu utrzymania czystości warto zaopatrzyć się w specjalne siatki basenowe, szczotki podciśnieniowe oraz inne rozwiązania do usuwania zabrudzeń.

Do naszej oferty wprowadzamy akcesoria na basen cieszące się zainteresowaniem wśród Klientów. Śledzimy również pojawiające się w branży nowości, które pozwolą jeszcze bardziej usprawnić liczne prace związane z utrzymaniem zbiorników w stanie czystości. Jednocześnie stale dbamy o zagwarantowanie dostępności najbardziej popularnych produktów, które już cieszą się uznaniem dużej grupy odbiorców. Zawsze dbamy o jakość naszych propozycji, dlatego są to wyroby docenianych marek.

Dopełnieniem naszej oferty są akcesoria do basenu ogrodowego lub hotelowego, które pozwolą delektować się relaksem. Posiadamy bowiem leżaki i leżanki. Świetnie będą prezentowały się na brzegu, a przy tym pozwolą odprężyć się po kąpieli i rozkoszować się słońcem. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dbamy także o to, by były dostępne „od ręki”. Oznacza to, że uzupełniamy stany magazynowe i możemy zaproponować szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Podkategorie

26,00 zł
Dostępny
Wykonana ze spienionego polietylenu, elastyczna i trwała. Wymiary (ok.): 36 x 24 x 3 cm.
11,50 zł
Dostępny
Dozownik pływający mały.  Do tabletek 20 g
510,00 zł
Dostępny
Leżak bujak relaksacyjny do strefy saunowej surowy lub lakierowany.
228,00 zł
Dostępny
Leżak relaksacyjny do strefy saunowej surowy lub lakierowany.
35,00 zł
Dostępny
Prosty odkurzacz do czyszczenia dna basenu. Podłączenie do węza ogrodowego z workiem na odpady.
Zapytania o cenę i dane produktu proszę kierować na: info@bassau.pl. Wycena uzależniona od wymogów technicznych.
21,00 zł
Dostępny
Szczotka do czyszczenia dna i ścian basenu basenu.
33,00 zł
Dostępny
Szczotka podciśnieniowa Mega Pool Deluxe z odbojnikiem i wkładkami
8,00 zł
Dostępny
Zapasowy uchwyt do odkurzacza z zawleczką.
615,00 zł
Towar dostępny na zamówienie - okres oczekiwania do 7 dni roboczych. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: info@bassau.pl .
20,00 zł
Dostępny
Przeznaczony do wszystkich basenów i oczek wodnych wyłożonych folią PVC
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij